Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vannak már elérhető nézettségi...

Vannak már elérhető nézettségi adatok a Most vagy soha! c. Rákay-filmről?

Figyelt kérdés

Igaz, hogy a Fidesz már buszoztattja a megtekintésre a párttagokat és lojális szavazókat, valamint Fideszes irányítású iskolák kötelezővé teszik a megtekintését. Nem tudni ez mennyire turbózza fel a nézettséget.


Fontos még persze ismerni a kritikusok véleményén túl az egyszerű, párt- és kormányfüggetlen nézőközönség visszajelzését is.



márc. 17. 08:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
36%

Én az egész ország részben nem ismerek olyan iskolát, ahol kötelezővé tették volna. Mivel nincs olyan, hogy fideszes irányultságú iskola. Minden iskolában van fideszes és ellenzéki is.

És miért kell ilyen idiótaságoknak hinni? Ez nem a politikáról szól! Ez egy történelmi film. Vannak benne fiktív elemek, de azok a közönség megtartáshoz voltak szükségesek. És a fiktív elem nem az, hogy Orbán is harcol köztük (ostobaság lenne), hanem hogy az az osztrák párti ember magán akcióba lép a forradalom ellen. Na, az a fiktív. Szeretem mikor valaki úgy pofázik valamiről, hogy meg se nézte, utána se jár, hogy érdemes-e, csak az ellenzéki cikkeknek hisz. A semleges cikk már nem is számít.

Egyébként miért a megtekintés számít? Jó film, és NEM a politikáról szól, ellenben az Elk*rtukkal. Az tényleg förtelem, mert politika. De ez történelem.

márc. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

De még szép, hogy vannak, voltak ám visszajelzések is és nemcsak írták.


És azt felejtsd el messziről ez történelmi film. Ez egy nulla tinikalanadkrimiterminátor izé. Hazudik, mint a Gyurcsány: nem volt tilos a magyar nyelv 1848-ban, hanem hivatalos, nem volt erőszak 1848. március 15-én, nem balfácán, ügyifogyi volt Petőfi Sándor, meg nem holdkórosok módjára tengtek-lengtek az emberek a pest-budai utcákon.


Ez a film egy nyalás baromság.

márc. 17. 09:49
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem Farkasch, meg ez meg az nézhetetlen, hanem mert Petőfi személyét eltorzítja és idétlen a teljes cselekménye. A díszleteket szépen megcsinálták, de hogyhogy nem futott a forgatókönyvre ilyen precizitás? Azért mert akik összehozták, a Retkey-Csincsi-Kriskó triumvirátus, azok ehhez nem értenek, beképzelt dilettánsok, sőt ráadásul félműveltek is.
márc. 17. 09:50
 4/15 anonim ***** válasza:
66%

Szóval a történelmet nem tanultad annak idején.

Tilosnak nem mondanám, de nem volt szabad magyarul beszélni, ez az igazság. Ne az ellenzéki cikkeket nézd, hanem a töténelem könyvet. (a történelem könyvet nem Orbánék csinálják, mielőtt írnád, hanem egyetemi oktatók, akik ellenzékiek is lehetnek, mivel nem kapnak elég fizetést).

Hol láttál a filmben erőszakot? Farkasch részében volt bőven, de Petőfiék szálában, ami a fő történet szál, nem volt erőszak. Nem harcoltak senki ellen. És a film nem balfácánnak tüntette fel Petőfit. Mi alapján gondolod ezt? Miből gondolod, hogy csak tengtek-lengtek az utcán? Vonultak. Így volt a valóságban is.

Te nem láttad a filmet az is biztos.

márc. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Bár volt jegyelővétel, nem kapkodták el. Aznap viszont megtelt egy közepes méretű terem háromnegyede. Szóval kb olyan nézettsége lehetett március 15.-én, mint egy közepes népszerűségű amerikai premier filmnek. Tehát nem rossz, átlag feletti nézőszám, de a nagy amerikai blockbusterekhez (amik végül nem buknak el) nem ér fel.
márc. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
6%
Nem fogsz reális képet kapni, ha iskolák tömegeit kötelezik a megnézésre és jegyvásárlásra. Olyan nézettséget generálnak vele, ami természetes módon nem történt volna meg, és tízezres nagyságrendben dobja meg a statisztikát. Aztán majd kihozzák az év filmjének, mert annyi "érdeklődő" volt rá.
márc. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%
15.-én aligha ment el rá iskolások tömege, magától hozta össze azt a nézőszámot amit összehozott. Az össznézettségbe való igaz benne lesz, ha volt ilyen. Minket anno a Sorstalanságra vittek el, de termet béreltünk, magánvetítés volt, az nem tudom mennyire számít bele.
márc. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

#4 Miféle hülyeségből vetted ezt az eszement baromságot?? Nem volt tilos magyarul beszélni. Hol volt megtiltva? Ki tiltotta meg? Te nem olvastál soha történelmet és nem tanultál. Sokkal jobban ismerem a történelmet, mint te.

A filmbeli Petőfiben semmi karizma, semmi lelkesedés nincs, úgy áll mint a tökönrúgott. a Nemzeti dalt is iszonyúan szavalja.

márc. 17. 16:05
 9/15 A kérdező kommentje:
#5 Mutassál konkrét történelmi forrást, amiben arról írnak, hogy 1848-ban, amikor a magyar nyelv hivatalos volt 1844 óta vagy azt megelőzően tilos volt és üldözték a magyarul beszélőket! Máskülönben tanulatlan, olvasatlan, tudálékoskodó, járatlan személy vagy, aki a kormánynak nyal.
márc. 17. 16:07
 10/15 anonim ***** válasza:
64%

8-9# Kihúztam nálad a gyufát, hogy így személyeskedsz? Olvasd el a történelem könyvet. Mondjuk a Szegedit, ami a Mozaik.

És nem azt írtam, hogy TILOS, hanem hogy NEM volt SZABAD, és a kettő között óriási különbség van. Ami tiltott, azt üldözik, börtön jár érte. Ha NEM SZABAD, akkor szimplán rossz szemmel nézik, meg azért néha bántják őket miatta, mert elítélik őket. Szövegértés egyes. Olvasd el, úgy hogy te is megértsd a történelem könyvet, és akkor elhiszed. Addig te vagy a tudálékoskodó, aki csak a saját igazát hajtja.

És nagyon szépen szavalja a Nemzeti Dalt. Ja és, ne pofázz a filmről, ha nem láttad, csak hébe-hóba felemelted a fejed, hogy mi megy a mozi vásznon.

márc. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!