Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a kedvenc Netflixes sorozat...

Mi a kedvenc Netflixes sorozatotok?

Figyelt kérdés

Ajánlhatnátok, nem tudom mit nézzek.😂😂

De filmet is mondhattok amúgy.



#sorozat #film #kedvenc #Netflix #Netflix sorozatok
márc. 17. 13:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

The Gentelmen / Úriemberek - most jelent meg nem rég, nálam 10/10


Resident Alien - Földön kívüli le jön egy küldetés miatt a földre, orvosnak tetteti magát egy kis városban, mivel nem ember eléggé nehéz a beilleszkedés, emiatt elég vicces - sőt nagyon poénos ! minden percén szoktam röhögni


Cobra Kai sorozat is nagyon jó, de ahhoz látnod kell előtte a 3 karatekölyök filmet


You / Te - sorozatgyilkos szemszögéből készült sorozat


Young Sheldon / ifjú sheldon - Agymenők spinoff sorozata, sheldon ifjú koráról szól, nem alá röhögős mint az agymenők, nem is muszáj hozzá látni az fő sorozatot hozzá, egymagában is nézhető


The rookie / Az újonc - 40-50 korú főhős úgy dönt beáll rendőrnek, ami azért fura mert általában 20-25 korban kezdik a rendőrök a pályafutásukat, így idősként elég nehéz versenyezni közöttük - amiatt tetszik a sorozat azaz hogy nem világ meg város megmentő dolgokat csinálnak a rendőrök, hanem kis dolgokat is pl valaki nem áll meg a stop táblánál akkor megbüntetik...


Nekem ezek a kedvenceim amiket nézek a Netflixen, persze volt más sorozat is, de azok nem tetszettek annyira mint a felsorolt sorozatok.

márc. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Black Mirror, Alice in Borderland, Bors
márc. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A minap néztem egy német minisorozatot, nem volt rossz: Drága gyermek
márc. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Sense8
márc. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Az elit alakulat

[link]


HBO-s, de fent van Netflix-en, igaz csak felirattal, HBO Max-on elérhető szinkronnal. IMDb 9.4/10 (522 ezer szavazat) csak mondom. A 101. légidesszant szállítású hadosztály 506. ezred Easy századának történetét meséli el a kiképzéstől a háború végéig. 23 éves, de audio és látvány tekintetében nem érezni rajta, jól öregedett a 10 részes minisorozat.


A kék szemű szamuráj

[link]


Igazából az előzetes mindent elmond. Véres, végtagok repkednek, belek ömlenek plusz 18+ jelenetek is vannak benne. A sztori nagyon jó, az animáció jó. 2023 egyik legjobb sorozata volt, második évadot berendelték. Külföldön nagyobbat ment, de itthon is benne volt a Top 10 sorozatban.


FUBAR

[link]


Egy öreg CIA ügynök utolsó bevetése után nyugdíjba vonul, viszont visszahívják, mert egy másik ügynök veszélyben van - akiről kiderül, hogy a lánya. Jó kis sorozat, akciójelenetekkel nincs gond, a humor kellemes, ami tetszett, hogy minden epizód egy méretes cliffhanger-el végződik, ami miatt nézeti magát a sorozat. A FUBAR egy szójáték, katonai szleng, a F**ked Up Beyond All Recognition/Repair, magyarul a GEBASZ áll hozzá a legközelebb (Garantáltan El.B.A.szott Szopás), amit főleg olyan helyzeteknél/küldetéseknél használtak, ami "nem ment a forgatókönyv szerint".


A bűnös

[link]


Ez egy film, szinkronnal is elérhető a Netflix-en. A megegyező című 2018-as dán film remake-je, mindkettő kiváló. Kamaradráma, értsd: kevés szereplő, egyetlen zárt helyszín, itt a feszültséget a telefonhívásokból kialakuló párbeszéd adja, valamint ahogy fejben elképzeled, mi történik a vonal másik végén. A filmet egyetlen színész viszi a hátán, a többieknek maximum csak a hangját hallod, ha van más, aki szerepel, elhanyagolható a szerepe.


A chicagói 7-ek tárgyalása

[link]


A vietnámi háború ellen egyre több tüntetés zajlik Amerika szerte, az egyik chicagói tüntetés komoly zavargásba csap át, bíróság elé kerülnek a szervezők. A vád azt mondja, a tüntetők támadtak a rendőrökre, a védelem pedig azt, hogy a rendőrség támadt a tüntetőkre. Jó film, nincs túltolva jogi szakzsargonnal, ami el is hangzik, ügyesen megmagyarázzák így tökéletesen érthető.

márc. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem nincs streaming előfizetésem, viszont húgom és sógorom legtöbbször “A rezidenst” szokták nézni, náluk párszor én is belenéztem, egész jó kórházsorozat.
márc. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%

Black Mirror

Umbrella Academy

Altered Carbon

Lost in Space

Ghost in the Shell

Death, Love, Robots

Money Heist

Crown

Master of None

Seinfeld

márc. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
You
márc. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Stranger things

Beszélgetés sorozatgyilkossal

Mindhunter

Narcos

Castlevania

Our planet

Dark

A Dahmer szörnyeteg

Peaky blinders

Wednesday

Sorozatgyilkosok nyomában

Nagy pénzrablás

márc. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Vonzero-Menekülés a tóhoz. Brutál sorozat.
márc. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!