Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondanátok romantikus sorozato...

Mondanátok romantikus sorozatokat egy olyan férfinak, aki szeretné fejleszteni romantikus énjét, így elnyerni egy nő szívét?

Figyelt kérdés

márc. 20. 19:25
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Ilyesmi módszerrel inkább ne próbálkozz, mert nem romantikus férfi lesz belőled a sorozatok hatására hanem egy idegesítő buzzancs.
márc. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
51%

Csak simán legyél udvarias,figyelmes,ne nyomulj csak apró érintés kicsit a váll mikor előre engeded egy éterembe pl. stb...

És segíts a háztartásba,ha már odakerültök.

márc. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
Nem akarom elvenni a kedved, de ha filmsorozatokból akarod fejleszteni romantikus énedet, az kb. olyan, mint ha a nyúlketrec előtti bámészkodástól várnád hogy Casanova képességeid legyenek. 🤣
márc. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
19%

Romantikus sorozat?

Mi a frász vagy te, férfi, vagy mi?

Nem törődj te a nő szívével, vagy hogy mit gondol egy nő, nem a te dolgod!

A te dolgod az, hogy úgy kelj fel reggel, mint egy oroszlán és elmenj a munkába, hogy tűzön-vízen keresztül megteremtsd a fodrászra, kozmetikusra, parfümre valót, hogy legyen olyan ruhája, cipője, amilyet akar, hogy legyen tisztességes lakásotok, meg annyi és olyan háztartási gép benne, amilyenre szemet vet, hogy megdöngesd annyiszor és úgy, ahogy csak akarja.

Romantika?

Elviszed az Adriára napfelkeltére oszt' annyi, ha kevés neki, akkor jöhet még a naplemente a görög szigetvilágban, a te dolgod csak annyi, hogy menni tudj a gyantás bortól, vagy az ouzótól, nem kell mással törődnöd.

Egy férfinek a férfiakkal kell foglalkoznia, a világukban helyt állni, aztán a többi megvan magától.

Ne gondold azt, hogy valami nyámnyila lelki-beteg mimózát akar, mert a nőnek férfi kell, a férfinek meg nő!

márc. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Fiatalabb koromban részlegesen néztem a következő sorozatokat, amiket adott a TV, de nem nagyon lettem okosabb tőlük: Esmeralda, Betty a csúnya lány, Csacska Angyal, Szívek szállodája


Azért nők véleményére is kíváncsi lennék,mert nem minden férfi macsó alkat.

márc. 21. 08:26
 6/9 anonim ***** válasza:
47%

Bordélyház (Satisfaction)

Vörös cipellők

márc. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kedves Négyes! Minden rendben? Szeretnél beszélgetni valakivel?
márc. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Így jártam anyátokkal.
márc. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#1 Az étteremben (vagy bármilyen vendéglátó helyen nem engedjük előre a nőt bármilyen furcsa is amivel az a gáz hogy ha Te ismered az etikettet de a nő nem akkor te fogsz búnkonak tűnni


Kérdező ne Esmeralda meg ilyen sorozatokból akarj romantikát tanulni a Randiguru című filmet viszont ajánlom mivel ott van 1-2 "trükk"


Amúgy csak légy figyelmes én pl annó azt csináltam hogy mivel tudtam hogy a leendő barátnőm már alszik mivel másnap meló így olyankor írtam egy üzenetet hogy legyen szép napja,jó volt vele beszélni tegnap stb


Így amikor felkelt azt olvasta először, jól indult a napja még voltak a pozitív gondolatai felém,sőt egyszer elfelejtettem a "reggeli köszöntést" és számon kérte 🙂


Szóval nem kell erőltetni csak légy kedves,érezze hogy fontos

márc. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!