Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az egész Star Wars Trilógiából...

Az egész Star Wars Trilógiából kik a legkedveltebb és legutáltabb karakteretek és miért őket?

Figyelt kérdés

Inkább kánonra vagyok kíváncsi bár bonuszként jöhetnek a legendákból is karakterek.

Nekem a kedvenceim

Qui-Gon Jinn

Darth Tyranos (Dooku)

Darth Sidious

Han Solo

Yoda

Rey

Jar Jar Binks ( Elég rövid ideig szerepelt, hogy csak szimplán röhejes legyen és ne idegesítő!)

Lando

Revan (ő mondjuk pont legenda)


Legutáltabb:

Luke

Vader

Leia

Jabba

Tarkin

Jango és Bobba Fett

Obi Wan (fiatal korában)



A kedvenceim között ugye láthatóan kerültek sithek is. Általában nem szoktam kedvelni gonosz karaktereket filmek, sorozatokban. De Dooku és főleg Sidious nagyon jól előadták magukat. Szerintem utóbbi nagyon jó fő gonosz volt.

De remélem lesz új Star Wars Trilógia ami mondjuk végre az régebbi, ősi sithekkel és jedikkel foglalkozik majd. Mert a Skywalker és birodalom saga már unalmassá vált így az utolsó trilógiára.



márc. 21. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:

A legkedveltebb karaktereim Anakin Skywalker/Darth Vader, Ahsoka Tano, Padme Amidala, Darth Maul, Dooku, Rex és Han Solo.

A legutáltabb karaktereim Jar Jar Binks és Mace Windu.


A Legendákból nem utálok senkit, de az egyértelmű kedvencem Darth Zannah.

márc. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem vagyok fanatikus rajongó, de végignéztem az összes részt, az eredeti hármat többször is.

Egyedül Jar Jar Binks elviselhetetlen. Ostoba, idegesítő karakter. Semmi nem indokolta az egészet, a legalja Disney szintre vitte le a filmet.

márc. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Utálni nem utálok senkit, bár nekem pl. C-3PO kimondottan idegesítő sokszor.

A kedvenceim Vader, Obi-Wan, Grievous és Maul (gyerekkoromban Vader meg Jabba volt), ha a sorozatok is számítanak akkor Ahsoka, Grogu és Bo-Katan is.

márc. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én csak azt az undorító férget utálom Jabba kis szolgáját. Undorító
márc. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utált karakterek közül mondjuk a Jabba szolgája és Rose Tico nekem is ki lett felejtve. Illetve C-3PO számomra is idegesítő néha.
márc. 22. 17:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Az új karakterek közül imádom Luthen Raelt, Kleya Markit és Baylan Skollt.
márc. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!