Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehet ennek a filmnek a...

Mi lehet ennek a filmnek a címe? (Lentebb)

Figyelt kérdés

Gyerekként még videón láttam egy olyan 80- as évekbeli amerikai filmet,ahol egy sok fős túristacsoport a tengeren hánykolódnak napokig egy kisebb hajóban a tornádó vihar miatt.Meg is hal pár ember a vízhiány,meg az alultápláltság miatt! A többieknek,hogy legyen mit enniük,így megeszik a halott társaikat!Vizet is úgy tudnak nyerni,hogy kiraknak a hajó tetejére pár edényt,amikor esik az eső,így tudnak inni,beosztva a vizet. A segítség nem akar jönni.Aztán veszekedés tör ki a hajón,mire az elkezd süllyedni! A csoport hirtelen a tengerben találja magát,és sorra gyülekeznek körülöttük a cápák,akik végeznek is egy jópár emberrel.A helikopterek közben már megérkeznek,hogy segítsenek a bajbajutottakon,de a vérszagra egyre több cápa jelenik meg,és egyre jobban kezdik el tizedelni a még életben maradt embereket!Csak nagyon kevés ember úszta meg élve,a többit felfalták a cápák!

Ennyire emlékszem a filmből,meg olyan címre,hogy Tornádó, de ezt nem tudom pontosan!



márc. 22. 02:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nem a Bátrak háborúja?
márc. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, mert az 2016-os és semmilyen tornádó nincs benne, háborús film. Csak a cápás része stimmel. Lehet, hogy a kérdező több film történetét keveri (mint pl. Életben maradtak).
márc. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A 80-as években láttam azt a filmet vhs-en,és még narrátorosan, de a címe sajnos nem ugrik be. Vagyis még nem volt szinkronizálva.Tudom,az Indianapolis is hasonló film, de nem arra gondoltam!
márc. 23. 01:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!