Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A The Walking Dead: World...

A The Walking Dead: World Beyond 1. évadához van magyar szinkron az amazon prime-on?

Figyelt kérdés

Az alábbi linken az 1. évad epizódjainak magyar címei vannak, viszont a hangsávnál és a feliratoknál nincs a magyar megjelölve. Viszont valamiért duplán vannak fent az epizódok, magyar címmel és angol címmel is, ezért arra gondoltam, lehet, hogy emiatt nincs megadva fent a magyar szinkron. Előfizetésem nincs, ezért nem tudom magamnak leellenőrizni.


[link]



márc. 23. 21:34
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem mellesleg magyarra lefordították a címét (Mi vagyunk a világvége), valamint a rövid leírását is. Ha nincs is fent magyarul, akkor is furcsa, hogy miért vannak a címek és a leírás magyar.
márc. 23. 21:37
 2/3 anonim ***** válasza:

Legjobb tudomásom szerint nem szinkronizálták, vagy legalábbis nincs kint sehol szinkronos változat.

(Remélem lesz, bár szerintem pocsék maga ez a sorozat, szeretném megnézni, mivel az alap mű és több mellék sorozata tetszik.)

márc. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
csak magyar felirat van, magyar szinkron nincs
márc. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!