Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A renitenshez hasonló sorozatok?

Anonymus5 kérdése:

A renitenshez hasonló sorozatok?

Figyelt kérdés

márc. 24. 16:44
 1/5 anonim válasza:
35%
Keresztanyu, Mi kis falunk. Első blikkre ezek jutottak eszembe, ugyanolyan egykaptafára épülő, sematikus sorozatok, folytatásos sztorikkal, néhol unalmasabb, néhol izgalmasabb részekkel.
márc. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A reklámja alapján erről a sorozatról a Profilozók című francia mű ugrik be nekem.Annak a koppintása lehet,némi vígjáték elemmel bővítve..

[link]

márc. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A Renintens a HIP (Haut Potentiel Intellectuel) című francia sorozat magyar remake-je.


A Sherlock is elég hasonló hozzá, de a Hazudj, ha tudsz is elég közel áll stílusban.


A Rejtély nagyon más, de bizonyos hasonlóságokat fel lehet fedezni, pl. a különleges adottságokkal megáldott női főszereplő.


Régen volt egy Profiler című sorozat a rémes magyar Pszichozsaru alcímmel, az is elég jó volt, bár jóval komolyabb, olykor félelmetes, nem annyira humoros és, könnyed.

márc. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És ez a HPI valahol fent van magyarul is? Mert én nem találom sehol sem.
ápr. 1. 08:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudok róla, hogy magyarul bárhol adnák.


Ezt találtam róla:

[link]

ápr. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!