Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Üdvözlök mindenkit! Tudja...

MOSÓMEDVE kérdése:

Üdvözlök mindenkit! Tudja esetleg valaki, hol tudom legálisan megnézni a Lore című 2012-es háborús filmdrámát magyarul?

Figyelt kérdés
márc. 26. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
NCore
márc. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget. Megnéztem az oldalt, de a regisztráció csak meghívásos alapon működik, meg sajnos a torrentek dolgához se értek. De milliószor köszönöm, hogy próbált segíteni.
márc. 27. 10:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Szívesen Uram, de az internetes kommunikáció során alap, hogy tegezzük egymást; Itt ez a megszokott! Kicsit furcsálom, hogy a 21. század embereként Ön nem tudja ezt!
márc. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Üdvözlöm! Köszönöm kedves sorait és a felvilágosítást is. Asszony vagyok, nő és nem úr, férfi de ez most lényegtelen és úgy gondolom nem is tartozik Önre. Lehet hogy régimódi vagyok, de én még úgy ismerem az illemet, hogy felnőtt embereket és főleg ismeretlenül nem illik letegezni és ezt számomra alapból a mások iránti tisztelet megadása sem engedi. Egyébként is úgy gondolom, hogy az információi nem tartoztak a feltett kérdéshez. Még egyszer köszönöm, hogy megosztotta velem a gondolatait és az ismereteit ennek ellenére úgy gondolom, hogy amíg nekem nincs jogom beleszólni az Ön életébe és életfelfogásába és amíg én ezt nem is teszem, addig illő lenne Önnek is ezt tiszteletben tartani az én irányomban. Amúgy meg interneten azt se láthatja egyikőnk se, hogy a másik hány éves és már emiatt is úgy gondolom, hogy illő lenne az, hogy ha valaki tisztelettel és magázódással fordul Ön felé, akkor ezt Ön is így viszonozza. De ha ez problémát okoz Önnek, azt tisztelettel megértem, ezen esetben megkérném Önt, hogy a jövőben a kérdéseimre legyen kedves ne válaszolni, még ha tudna is bennük segíteni. Köszönöm még egyszer a segítségét és a megértését! Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok Önnek és a kedves családjának! Egy régimódi idős hölgy
márc. 28. 08:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!