Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A hercegnő és a sárkánynak mi...

A hercegnő és a sárkánynak mi a tanulsága vagy miről szólt a film?

Figyelt kérdés

Az elején úgy éreztem valami horrornak indult a koncepció, válaszul a Vér és mézre, de aztán elkezdtek ilyen tipikus netflix elemeket hozzáadni.

Pl. nem teljesen értem, hogy a filmben miért áldozat a sárkány és miért nem ölik meg? Az emberek azért adtak neki áldozatokat, mert a sárkány fenyegette őket. És ha a saját lányaikat adták volna oda, akkor is ugyanúgy ártatlanok lettek volna az áldozatai, hiszen senki sem tehet róla, hogy milyen bűnöket követtek el az ősei.

Az egész szituáció nem történhetett volna meg, ha a sárkány nem zsarolja őket generációkon át. Mégis valahogy a királyi család a hibás, pedig eléggé érthető, hogy miért nem a családtagjaikat áldoztak fel és a számukra kevésbé rossz megoldást választották.

És a sárkánynak miért nem tűnt fel, hogy a királyi család tagjai 500 különféle rasszból származtak?


Hogyan értelmeztétek ezt a filmet? Szerintetek a sárkány megérdemelte, hogy bárki is mellé álljon?

Mert nekem eléggé betegnek tűnt a végkifejlet és mintha két teljesen más sztorit mostak volna össze. Nem mondom, hogy a királynő feltétlenül jó volt, de a családját végig a sárkány kényszerítette ebbe a helyzetbe. Miért repül el akkor a naplementébe az egyik áldozatával? xD

Ez olyan fura.



márc. 30. 13:34
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A sárkány azért zsarolta őket mert neki is megölték a gyerekeit akik szintén ártatlanok voltak. Gondolom a gyász miatt nem érezte, hogy rossz ártatlan lányokat ölni.

Hogy miért nem tűnt fel neki, hogy nem a családból vannak jó kérdés. Valószínűleg magányos óráiban ő is Netflixes filmekkel ütötte el az időt ahol lassan kötelező a családokba bedobni pár más etnikumú embert

márc. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!