Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek egy filmet nagyon...

Keresek egy filmet nagyon régóta, de sehogy nem találom. Mi a címe?

Figyelt kérdés
a filmben egy kisfiú és egy kislány a főszereplő. A kislány abban az intézetben él ahol a fiú anyukája dolgozik. Egyik nap a fiú szerelmes lesz a lányba és kitervelik, hogy együtt megszöknek. A film az ő kalandjukat mutatja be és az egyik részben a fiú és a lány egy pár hajóján tölti az éjszakát.

#film #kisfiú #kislány #szerelmi film
ápr. 1. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

Megkérdeztem a leírásod alapján az AI-t:


"

A leírás alapján nem tudom pontosan azonosítani a filmet, de úgy tűnik, hogy egy ifjúsági kalandfilmről van szó, amelynek címe lehet például "A Szökés". Ebben a filmben a két főszereplő, a kisfiú és a kislány, együtt próbálnak megmenekülni az intézetből, és különféle kalandokat élnek át az útjuk során, beleértve azt is, hogy egy pár hajóján töltik az éjszakát. Talán további részletek vagy egyedi elemek alapján könnyebben azonosítható lenne a film."


Tudsz még valami támpontot adni, vagy rákeresel az említett címre, hogy az az-e?

ápr. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%

#1 es te rakerestel?

mert csak a sorozatot adja ki


ugy tunik AI elkepzeleset lathattuk dologrol hogy "mi lehetne" ha lenne...


egy AI minium evszamot irhatna filmcimhez, vagy rendezot, vagy eredeti cimet (ami azert onmagaban meg mindeg keves)

ápr. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem ez? Nem láttam, úgyhogy csak tipp.


[link]

ápr. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!