Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy lehet hogy az Invincible...

Hogy lehet hogy az Invincible (legyőzhetetlen) kenterbe veri az összes Marvel produkciót?

Figyelt kérdés
ápr. 5. 00:00
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Sehogy.
ápr. 5. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1. Pedig de 🤡
ápr. 5. 09:57
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
Nem, az más dolog, hogy Neked esetleg jobban tetszik az Invincible, de a legtöbb embernek az MCU jön be (vagy a DC) !
ápr. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%

Az MCU end game óta halott, azóta egy-két film kivételével mindegyiknek a bevétele szar volt, kezd megbukni, talán a deadpool 3 még vissza hozza.


Invincible első évadja nekem is nagyon tetszett, ez a második gyengébbre sikerült, de ez csak személyes vélemény, meg az is hogy a jelenlegi mcu-nál biztos hogy sokkalta jobb, bár mint fentebb említettem, nem nehéz nála jobbnak lenni :)


Kicsit sajnálom ezt az Invincible animációs dolgot, a képregényt soha a büdös életbe nem fogja behozni, egyszerüen annyira sok chapter van, és még a negyedét se dolgozta fel ez a 2 animációs évad, ez olyan mint a netflixes one piece sorozat, felakarják dolgozni a 1080+ részt.

ápr. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3. Mert jobb a Marvelek meg a többi hasonszőrű Endgame utáni gyalázat. Az MCU nekem már halott és ennek nem örülök. Erről az egészről a Disney tehet a sok hülyeségével, mint például hogy futószalagon gyártják a filmeket, a minőséggel nem törődve. Akkor már az Invincible és a The boys ezerszer jobb.
ápr. 5. 12:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!