Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star wars 9. Szellemhangok?

KönyvmolyUraság kérdése:

Star wars 9. Szellemhangok?

Figyelt kérdés
Ugye amikor Rey megküzd Palpatine-nal az Exegol-on előtte hallja az erőszellemek hangját. Luke, Yoda, Anakin, Obi Van. De én ott hallottam egyszer egyszer mintha egy női hang azt mondaná: képes vagy rá (vagy valami hasonlót) én Rey előtt nem láttam egy lány jedi-t se a 3 trilógiában. Vagy Leia volt? De neki nem olyan a hangja. Kérlek segítsetek.

ápr. 5. 18:27
 1/7 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem leírni hogy én semmi sorozatot nem néztem csak a három trilógiát meg a solo-t és a zsivány egyes-t.

Bár ez szerintem nem lényeg mert én úgy tudom a sorozatok csak ilyen pluszok tehát nincs közük az eredeti történethez.

ápr. 5. 18:31
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Ahsoka, Luminara, Aayla
ápr. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. Tehát melyik?

2. Ők kik? Benne vannak valamelyik trilógiában?

ápr. 5. 18:36
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindhárom. Luminara és Aayla csak a háttérben vannak ott a régi trilógiában. Pl a Genosisi arénában. Komolyabb szerepet a Clone Wars sorozatban kaptak. Ahsoka először a Clone Warsban tűnt fel, később szerepet kapott a Mandalorianban, illetve mostmár saját sorozata is van.
ápr. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Én csak egy női hangot hallottam de akkor volt 3
ápr. 5. 18:45
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

Ahsoka - "Rey!"

Luminara Unduli - "The light. Find the light Rey!"

Aayla Secura - "Let it guide you!"

A magyar fordításokban nem vagyok biztos, csak angolul láttam a filmet. De ezeket mondta az említett három karakter.

ápr. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
ápr. 6. 07:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!