Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Bling ring filmet hol tudom...

Ladygaga2 kérdése:

A Bling ring filmet hol tudom megnézni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Régebben láttam netflixen egy sorozatot, melyben a Bling ring tory valódi elkövetői számoltak be arról, hogy hogyan törtek be Lindsay Lohan, Paris Hilton, Audrina Patridge és Orlando Bloom otthonába és hoztak el luxus ruhákat, 2 millió dollár értékű ékszereket, Rolex órákat, rengeteg pénzt és drogot. Erről készült még korábban kb 2013 körül, melyben az egyik elkövetőt, Alexis Neiers-t Emma Watson alakítja (természetesen az alakításban nem az elkövető, Alexis nevét kapta személyazonossági okok miatt, mert akkoriban Alexis csak 18 éves volt, ami kiskorúnak minősül Amerikában, így Nicki néven játszik). Hol tudom megnézni ezt a filmet? Már nagyon sok helyen próbáltam elérni, mert kinda iconic benne Emma Watson, sőt a filmben még Taissa Farmiga is játszik, aki nagyon ismert az American Horror Story-ból. Ha valaki esetleg tud linket vagy weboldal nevet ahhoz, hogy hol lehet megnézni a filmet, nagyon megköszönném. További szép délutánt!😄

ápr. 6. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
ápr. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A linkben mellékelt videó sajnos nem az a feldolgozás, amiben Emma Watson és Taissa Farmiga is szerepel. Ez a feldolgozás sem rossz, viszont, amiben a korábban említett sztárok szerepelnek, Paris Hilton valódi házában volt a forgatás, ami nagyon durva, mert olyan mintha Paris csinált volna saját magáról egy múzeumot, tele van a képeivel a háza, még a saját ágyneműjére is az ő fotói vannak rányomtatva, kifejezetten ikonikus a nő😄
ápr. 6. 13:50
 3/4 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=Q4LzhgExvrc

ezt a Sofia Coppola feldolgozást keresem, és sajnos nem találom sehol

ápr. 6. 13:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Justwatch szerint Netflixen elérhető, de lehet, hogy téved.


Ha ott nincs, akkor nagyon nincs mit tenni, mivel te nem találtad sehol, ezért bizonyára minden torrent oldalon rákerestél, ahol tag vagy és nem volt fent. Hiába írnánk, hogy hol van fent, ha oda nincs hozzáférésed. Tedd fel kérések közé az általad használt kalózoldalon, aztán majd valaki áttölti talán.

ápr. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!