Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Three-Body (三体) 2023 kínai...

Three-Body (三体) 2023 kínai sorozat rendőrnyomozójának VW autójának mia típusa, és az utolsó (30-ik) epizódban elhangzó zeneszámnak (33.30. és 38.05. között hallható) ki az előadója és mi a szám címe?

Figyelt kérdés

#sci-fi #Volkswagen #Three-Body
ápr. 9. 17:10
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszi, valóban Santana. Érdekes, mert volt golfom, poló classicom, borám, passatom(több), és phaetonom is, de ezt a típust nem is tudtam a VW konszern esetén. Legalábbis Magyarországon én a 60 évem alatt nem láttam.
ápr. 12. 12:46
 12/14 A kérdező kommentje:
A zenéket átnézem, biztosan közte lesz.
ápr. 12. 12:46
 13/14 A kérdező kommentje:

Hát, sikerült mind a 66 zeneszámot átnézni, de nincs közte. Kár, mert igen ütős a zene, ha lehet ilyet mondani. Azért belinkelem, hátha valaki tud rá valamit írni. Mikor a nyomozó érkezik a lakásba már szól.

[link]

ápr. 12. 15:57
 14/14 anonim ***** válasza:

Persze hogy nem, mert a Santana a világon csak 2 piacra készült: Kínába és Brazíliába.

Amúgy semmi több, a Santana lényegében csak egy 4 ajtós Passat B2, módosított orral, úgy mint a Passat B5-ből B5.5

ápr. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!