Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vélemény erről a filmről? A...

Vélemény erről a filmről? A könnymester legendája.

Figyelt kérdés
Én már várom hogy kijöjjön a könyv magyarul. A filmben a párbeszédeket nem nagyon értettem, de a szereplők közötti kémia nagyon tetszett. Viszont nem értettem hogy Rigelnek miért kelett a lánnyal mennie, miért akarta hogy őt is örökbefogadják. Hiszen a film alapján nekem az jött le hogy végig bántotta Nicát(szavakkal), nem lett volna jobb ha egyedül kezd új életet a családdal? Meg ezt a túlzott romantikát se értettem, hogy miért kelett rámásznia az ágyon, kb úgy viselkedett mint Lionel csak ő nem akarta megerőszakolni. Amikor a család együtt vacsorázott se értettem miért fogta meg a combját. Ezekre szeretnék választ kapni, de hát a könyv még nem jött ki magyarul. Nektek mi a véleményetek ezekről?
ápr. 11. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért ment vele, azért fogta meg a combját, és azért “mászott” rá az ágyon, mert már akkor szerelmes volt belé. Viszont az “igazgatónő” miatt egy szörnynek hitte magát, és úgy gondolta, csak bántaná Nicát. Viszont mégiscsak győzött benne a vágy, ezért vele ment, de miután közeledett felé, mindig eltávolodott, mert azt gondolta csak ártana a lánynak.
ápr. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Na, megnézted?
tegnapelőtt 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!