Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » The Expanse ( Térség) sorozatb...

The Expanse ( Térség) sorozatban minek a rövidítése az OPA (KBSZ)?

Figyelt kérdés

ápr. 15. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

Google: the expanse OPA első találatának leírása (meg sem kell nyitni):

"Outer Planets Alliance - The Expanse Wiki - Fandom"

[link]


Nemhogy 20 perc alatt kaptál volna választ ha rákeresel, de 20 másodpercen belül.

ápr. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Külső Bolygók Szövetsége
ápr. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

(1-es:

Igazad van. Rákerestem, csak én a magyar fordításra - KBSZ - kerestem, arra nem adott találatot. De tény, eszembe juthatott volna az angol rövidítésre is rákeresni.Viszont talán elegánsabb lett volna megjegyzés nélkül segíteni. Talán.)

ápr. 15. 18:23
 4/7 anonim ***** válasza:

Nézed, vagy olvasod? Én a sorozat után el is olvastam. Jó volt, potom 9 kötet :-)

A sorozat végére elfogyott a pénzük sajna...

ápr. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

"Nézed, vagy olvasod? "

Most nézem. De tervben van az olvasás is. Cak előbb a Három test problémát kell befejeznem.

ápr. 16. 08:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Az szuper. Nekem tök jó volt, hogy a sorozatban megkedvelt karakterekkel még tovább lehettem együtt :-) De figyelj, mert Drummer nevét lefordították Dobosra - és csak sokára jöttem rá, hogy ugyanarról van szó :-D Feltéve, hogy magyarul olvasod. Jó szórakozást!
ápr. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6-os

Köszi!

ápr. 16. 10:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!