Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyek a kedvenc romantikus...

Melyek a kedvenc romantikus filmjeid?

Figyelt kérdés

Amik eddig a legnagyobb hatással voltak rám: Lagzi randi, 40 nap 40 éjszaka, Titanic, Oltári frigy, Szerelmünk lapjai, Szökevény hercegnő.

Sok jó romantikus film van még, ami tetszett, elsősorban ezek a filmek jutnak eszembe.



#romantikus film #Szerelmek filmek
ápr. 18. 22:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ami meg is érintett, és az egyetlen ami megérintett (aztán rá pár másodpercre kiderült, hogy feleslegesen hatódtam meg...), az Amikor szerelembe estünk.
ápr. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt felkel a Nap (és a folytatásai is)
ápr. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Las Vegas,végállomás
ápr. 19. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha valami vicceset szeretnék nézni, akkor Isi és Ossi. Ha valami retrót, akkor Dirty Dancing, ha valami meghatót, akkor Hosszú utazás vagy Vissza hozzád. Van egy kicsit thrilleresebb kedvencem: Nerve (Idegpálya).

Sok romantikus film van, amit szeretek. Hangulatfüggő, hogy éppen melyiket kapcsolom be, és szívesen nézek újakat is. Nem rég a Könnymester legendáját néztem. Mem volt rossz az sem.

ápr. 19. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Cila52 válasza:
100%
Szeretem a vicces romantikus filmeket A nász-ajánlat A menyasszony nevében és persze a Lagzi-randi nekem is kedvencem A több mint egy éjszaka Normális emberek Közelebb Karácsony hullámhosszán és persze a sportos romantikus filmeket na és a karácsonyi filmek közt is van gyöngy szem de szeretem az egyszerű filmeket is mint pl szerelem első lépésre de rengeteg jó film van
ápr. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szökőhév, Üzenet a palackban
ápr. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 NTBS ***** válasza:
A Love Story.
ápr. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Míg a világvége el nem választ (2012)

Nagyon jó a szerelmi szál a filmben.

ápr. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Holiday

Ház a tónál

Felkoppintva

Igazából szerelem

Levélbe zárt szerelem

Amerikába jöttem

Őrült, dilis, szerelem

A csajom apja ideges

Túl jó nő a csajom

Az 50 első randi

Míg a jackpot el nem választ

ápr. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Időről időre
ápr. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!