Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek John Kramer...

Szerintetek John Kramer (Jigsaw/Fűrész) melyik próbája a legbrutálisabb?

Figyelt kérdés

ápr. 22. 15:34
 1/2 anonim ***** válasza:
76%

én mikor néztem a filmeket egyben egymás után darálva, nem nagyon volt olyan hű de nagyon morbid dolog ami kicsapta volna nálam, viszont egyetlen egy volt amitől kicsit undorodtam, azt hiszem a második részben volt.


mikor egy csapat Jóskát egy házba zárt, és szurikat kellett keresniük, és volt mikor egy dobozba be kellett nyúlnia a női jóskának, kis lemez panelek voltak behajlítva a doboz nyílásánál, így mikor benyúlt könnyen bent volt már a keze, viszont kihúzni már nyúzta a kezét a kis panelek mert nem nagyon hajlottak kifelé

ápr. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, az a Fűrész második részében volt. Addison Corday és a borotvaláda. Miért pont ez a legbrutálisabb szerinted?
ápr. 24. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!