Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan alakult volna szerintet...

Hogyan alakult volna szerintetek a két-két történet ha a Reszkessetek Betörőkből Kevin McLister és Elif a török drámából helyet cseréltek volna?

Figyelt kérdés

Nem tudom ki hogy van vele, de én azon a drámán téptem már a hajam a sok hülyeségen. Cserébe viszont elkezdtem elképzelni a két-két alternatívát.

Nézzük először Elif McLister történetét:

A kislány teljes mértékben a testvérei árnyékában, többé-kevésbé elnyomásában él (főleg Bus miatt), amit csendben megtűr. Hanem előszeretettel besegít az otthoni munkákba, így szüleivel jó a kapcsolata. Aztán mi történik, Elifet otthon felejtik. Az elején még többé kevésbé jól alakulnak a dolgok, Elifnek nem jelent gondot több dolgot önállóan végezni. Hanem a betörőknek kissé könnyebb a dolguk, mert Elifnek esze ágába sincs a rendőrséget hívni, a csapdákról nem is beszélve. A hazatérő család egy rendben tartott, de kifosztott házat lát. Talán 2 hét műlva eszébe jut Elifnek, hogy mégis fel kellene jelenteni. A hólapátos és new-yorki hajléktalan történetét már másra bízom. 2 év múlva pedig elérkeztünk New York-ba és ugye nem kell mondanom, hogy a két gyerek eltűnése kicsit másképp szokott alakulni. Itt semmilyen Plaza hotel nincs, a gyerek végigbolyong egy darabig a város utcáin, eltöltve itt az ünnepeket, valahol meghúzva magát, a hajléktalan galambossal mondjuk sikerül megbarátkoznia. Hacsak be nem fogadja közben valaki. A család keresteti a gyereket. Mondjuk pár hónapig mégsem bolyong, az amerikai rendőrség kicsit másképp működik, mint a török sorozatokban.


De hogyan alakulhat Kevin Simsek/Emiroglu története:

Kezdjük azzal, hogy ettől függetlenül Melek itt is hülye a titkolózásaival, Veysel mellett pedig nincs igazán jó életük. Hanem itt már Kevin nem tűri olyan csendesen Veysel-t, Bus helyett most Murat-al szoktak vitái lenni, Meleknek a férjén kívül a két szófogadatlant is el kell viselnie. Aztán persze ahogy Kevin biológiai apja házába kerül, nem fogadják olyan szívesen, igaz itt már az elején veszekedések alakulnak ki Tugce-val. Arzu-t pedig, aki próbál megszabadulni tőle, éri egy-két kellemetlen meglepetés. Kérdés hogy tűrik itt meg a kisfiú viselkedését, de Ayse meggyőzésére maradnak. Aztán Arzu-t már az évad végén hosszabb időre is börtönbe küldhetik, Kevin nem olyan, hogy csendben eltűrjön mindent és hallgasson. Aztán, ahogy kiderül az igazság, Kevin-nek magyarázhatja Melek, miért titkolózott, ő aztán nem tűri szótlanul, sok mindent hozzávág az anyjához. Az eltűnés, ahogy az egész történek, sokkal rövidebbre sikeredik, Kevin, aki nem emlékszik ki ő, nem szégyell segítséget kérni, elmenni a rendőrségre.


Szerintetek hogy alakult volna a két történet?



ápr. 23. 00:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Engem egy olyan történet érdekelne amelyben Damien Thorn cserél helyet Kevinnel.
ápr. 23. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kevin és Buzz McCallister.
ápr. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!