Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi volt a legmeghatározóbb...

Mi volt a legmeghatározóbb mozis élményed? Mármint moziban nézett filmed.

Figyelt kérdés
ápr. 24. 14:17
 1/10 anonim ***** válasza:
2015-ben ment a Gyilkos páros című film. Igazából férjemmel mozizni akartunk, ez ment a moziban, azt sem tudtuk mi ez a film. Beültünk, aztán hamar kiderült, hogy egyedül mi ketten váltottunk jegyet a filmre. Szóval kettesben néztük. Az egész moziterem csak a miénk volt. Jó volt a film is, meg hát a moziélmény is. :)
ápr. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Olyan elsöprő nagy hatással egyik sem volt rám, de az egyik, amit talán kiemelnék a Karavánok volt (Anthony Quinn, Christopher Lee, Jennifer O'Neill 1978)
ápr. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Avatár, főként a látvány és a zseniálisan megalkotott idegen bioszféra miatt, de sosem akadt még film a nagyképernyő előtt, ami engem ennyire magával ragadott.
ápr. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Még moziban láttam a Mátrix-ot igaz vidéki kis mozi volt de elvitt rendesen.

Ráadásul lezáró zene Rage Againts the Machine mindent vitt.

ápr. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Haver elrángatott egyszer egy filmre, az Univerzum története című filmre. Mindketten érdeklődünk a világűr iránt, hát nézzük meg. Annyit tudtunk, hogy dokumentumfilm.


Rajtunk kívül talán még hárman voltak. Az a film...


Húsz perc után konkrétan hangosan kérdeztem havertól, hogy "ez most mégis mi a phasz?" Majd valaki válaszolt, hogy "én se tudom" 😀. Ezen persze felröhögött mindenki. Tipikus művészfilm, mutatják a világűrt, aztán floridai mezítlábas hajléktalan tolja a bevásárlókocsit megpakolva szeméttel, majd pakisztáni panjabi a marhát vágja le... Közben a narrátor olyan verset mond, mint a galaxis útikalauz stopposoknak című filmben a vogonok írnak. Egészen szürreális élmény volt. Az "ó, anyám" szó nem tudom hányszor szerepelt, de sokszor, majdnem minden mondat így kezdődött. Baromi hosszú vágások, volt, hogy percekig semmi szöveg, csak nézed a tájképet vagy a nem tudom mit...

ápr. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Uh,nekem egyértelműen a Sweeney Todd - A Fleet street démoni borbélya.Amikor elkezdődött már úgy végig borzongott a kislábujjamon át a fejem búbjáig mindenem,hogy az leírhatatlan.És ez hullámokban rám tört még néhányszor a film alatt Johnny Depp és Alan Rickman felejthetetlen,feszültséggel teli,zseniális játékának,valamint a fantasztikus Tim Burton-nek köszönhetően.

Sosem felejtem el!

ápr. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Hintalow ***** válasza:
100%

Számomra az ègett be egèsz èletemre, amikor 93-ban újpesten mentünk megnèzni családommal a Jurassic parkot, ès az èrzès, amikor Grantèk meglátják a brachioszauruszt.

Az èrzès, hogy az ott nem egy bábú, vagy stop motion, hanem egy tènylegesen èlő lèlegző állat (persze tudtam, hogy számìtógèppel csinálták) èreztem, hogy a filmek soha nem lesznek már ugyanolyanok.

ápr. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Gori, gori, moya zvezda (Ragyogj, ragyogj, csillagom!)
ápr. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Apokalipszis most
ápr. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A bolygó neve halál, kb. 1988-ban, 12 évesen. Azóta csak egy film volt rám ugyanolyan hatással, a District 9, de azt nem moziban láttam, hanem DVD-n.
ápr. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!