Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van olyan mozifilm amiért...

Van olyan mozifilm amiért rajongtok, sokszor megnézitek, de sokak szerint nem jó?

Figyelt kérdés

Nálam egyértelműen az Avatár ez a film. Lényegében bármennyiszer meg tudnám nézni. Sok jobb film van, de valamiért ez fogott meg. Egy másik ilyen a Battleship, ezt tényleg nem tudom hogy miért.


Nektek?


ápr. 27. 02:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is az Avatart akartam írni. :)
ápr. 27. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az Avatar tényleg nagyon szép film, én is nagyon szeretem. Az az érzésem vele kapcsolatban, hogy mintha divat lenne leszólni, mintha azért szidnák az emberek, hogy szembe menjenek az árral. Aztán lehet, hogy tévedek.


Én a Donnie Darkot láttam már rengetegszer és bármikor meg tudnám nézni újra. Ez a film sem tetszik sok embernek.

ápr. 27. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem nagyjából bármelyik filmről el lehet mondani hogy sok embernek nem tetszik.
ápr. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!