Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe ennek a filmnek?

Mi a címe ennek a filmnek?

Figyelt kérdés

Évekkel ezelőtt láttam egy filmet és nem tudom mi a címe.


A történet az hogy az apuka elmegy a kisfiával valamilyen karácsonyi vásárba. Az anyuka direkt az apuka lelkére kötötte hogy nagyon vigyázzon a kisfiúra, és ne engedje el a kezét. Azonban, mint hogyha direkt történt volna így, mikor az apuka csak egy pillanatra engedte el a kisfiú kezét hogy valamiért fizessen, egyből el is tűnt. Ez körülbelül 3 másodperc volt.


Az apuka, és az egész család, a hatóságok vadul elkezdték keresni a kisfiút, de mind hiába. Az apuka tette a legtöbb erőfeszítést; utána nézett különböző spirituális dolgoknak, elment konkrétan a legsötétebb helyek mélyére, ahol sátánista emberek bandába szerveződtek, és mindenféle beteg szertartást csináltak. Egy mondat ebből a részből megmaradt; "Fizess a démonnak.". Itt tudta meg hogy a fia elvesztésétől számítva pontosan 1 éve van őt megtalálni.


Tudta hogy fogy az ideje. Ezt követően valahogy rájött hogy hova kéne elmennie a kisfiáért (már nem tudom hogy hogy). Valami alvilág szerűség volt, természetfeletti. Végül úgy találta meg hogy bement egy helységbe ahol tömegesen álltak a szellemgyerekek, és közöttük volt a kisfia.


Nagy nehezen elhozta őt onnan, és amikor hazavitte a kisfiú semmire sem emlékezett, csak a karácsonyi vásárra ami egy évvel az előtt volt.

Mi a neve ennek a filmnek?



ápr. 27. 12:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez:

[link]

ápr. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Valóban! :D Köszi!
ápr. 27. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!