Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok az Alfa és...

-Igazmondó- kérdése:

Mit gondoltok az Alfa és Omega című filmről?

Figyelt kérdés
2010. okt. 28. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Szia!


Én nem láttam, mert a bemutatója nagyon sablonosnak tűnt, helyette inkább a kisöcsémmel a Sammy nagy kalandját néztük meg. Az nagyon aranyos kis mese volt, tudom ajánlani! :)


Az Alfa és Omega amúgy az imdb-n is is igen kevés pontot kapott, (3, valamennyi) és a kritikusok is lehúzták.


Persze ettől függetlenül még lehet jó, hisze szubjektív kinek mi tetszik! :)

2010. okt. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem egész jó volt. :)
2010. okt. 28. 19:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Szupi volt, poénos és aranyos is. Az imdb-re sem kell mindig hallgatni...
2010. nov. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%

Mondjuk az igaz, h nem kell mindig hallgatni rá, mert tegnap láttam egy filmet ami szörnyű volt, mégis tök jó pontot kapott.

Örülök akkor ha mégis jó volt a film. :D

2010. nov. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tényleg nagyon jó, az esetleges sablonosság ellenére is, bár én ezt nem nagyon vettem észre. Ami sokat rontott számomra az élményen az az, hogy mielőtt megnéztem sok szapuló kritikát olvastam el.

Nagyon remélem, hogy lesz legalább egy folytatása!

2010. nov. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
unalmas
2013. máj. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Imádom azt a filmet és a barátaim is. :) Nagyon aranyos és tele van jó poénokkal ( amúgy elmondanám, hogy az a studió készítette mint amelyik az Éhezők viadalát! )
2015. aug. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!