Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miki egér vagy Donald kacsát...

Miki egér vagy Donald kacsát szeretitek/szerettétek jobban?

Figyelt kérdés
Mindkét mese gyerekkorom kedvence volt. Ti melyik mesehőst szeretitek/szerettétek jobban? Tudtok indokokat mondani miért pont őt választottátok?

máj. 13. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a Miki egér mindig olyan karakter volt, hogy ha nincs más a tvbe akkor legyen, rá nézek, egynek elment.


A Donald kacsát szerettem, mivel vicces volt a karakter, béna volt mindenben, de mégis fenn hordta az orrát, és hát alig tudott beszélni ami még viccesebbé tette a karaktert.


Aztán amúgy, lehet nem is ilyen volt a karakter és rosszul emlékszem rá:D régen láttam, de én így emlékszem.

máj. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Donald, Mikitől agyfszt kapok!
máj. 14. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Gyerekként azért néztem mert nem volt más, mai szemmel nézve elég idegbeteg mind a kettő mese. A Tom és Jerry is szar.
máj. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Donald kacsa. Mikit is hasonlóan szerettem, csak azt sokkal kevesebbet néztem, mert apám "vinnyogó patkány"-nak tulitulálta, és előtte nem szívesen néztem.
máj. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!