Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az eredeti Kacsamesékben mely...

Az eredeti Kacsamesékben mely epizódokban szerepelnek az alábbi jelenetek?

Figyelt kérdés

Ugye az intro-ban a jelenetek mind valamelyik epizódból vannak bevágva (leginkább az első évadban, a másodikban meg persze kicseréltek párat az aktuális epizódokhoz). Többször is végignéztem már az összes epizódot, de az alábbi jelenetsorokat egyszer se sikerült megtalálnom, melyik részekben szerepelnek?



-Dagobert és Webby a tengerben menekül egy cápa elől, amíg Webby hirtelen megnem csókolja azt.

-Dagobert, Niki és Dani az űrben van, és épp egy dollár bankjegyet akarnak visszaszerezni, amit végül ellop egy mini űrlény.

-Dagobert, Niki és a Beagle-boyok pitékkel dobálják egymást.

-Niki, Viki és Tiki felébresztenek egy múmiát, ami végigkergeti őket.

-Nikit, Tikit és Vikit sarokba szorítja egy tigris, ám az váratlanul megöleli őket.



máj. 16. 01:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek nem jöttek ki magyarul, legalábbis nekem sem rémlik egyik sem. Talán a pite csata volt, de erre sem vennék mérget.
máj. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!