Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Talia Bishop hova lett az...

Talia Bishop hova lett az Újonc sorozatbol?

Figyelt kérdés
Hogy tűnt el? Mert én nem emlékszem, hirtelen csak már nincs benne.
máj. 16. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:

történet szerint át ott hagyta a Los Angeles-i rendőrséget, hogy speciális ügynök legyen egy másik szervezetnél, ennyivel indokolták meg a karakter távozását


egyébként színésznő elhagyta a sorozatot az első évad után, mivel valamelyik másik színész folyton szemétkedett vele, meg rasszista megjegyzéseket tett ellene, nem tudom melyik másik színész volt a tettes, anno nem volt szóba hozva, engem meg nem érdekelt, hogy jobban utána nézzek, gondolod nézz rá

máj. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy leírtad. Sajnálom, kedvenc volt nekünk. 🙂
máj. 16. 22:13
 3/5 A kérdező kommentje:
Most már látom is, angol nyelvű oldalakon leírjak nagyjából.
máj. 16. 22:17
 4/5 anonim válasza:
Melyik színész volt az?
máj. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Színésznő posztja a kilépés miatt:


A pilot forgatása során faji diszkriminációt/rasszista töltetű, helytelen megjegyzéseket tapasztaltam a fodrászoktól, és zaklatást a vezető producerektől. Az évad során ez folytatódott szexuális zaklatással együtt egy visszatérő vendégszereplő, Demetrius Grosse részéről, és a rasszista megjegyzések és zaklatás a hajosztály vezetőjétől, Sally Ciganovich-tól szexuális támadássá fajult a Wrap partinkon. A szexuális zaklatás, bár közvetlenül a Showrunner/EP-nek jelentették, dokumentálatlan maradt, és nem jelentették a HR-nek, ahogy ígérték.Ciganovich-ot CSAK a szexuális zaklatás után rúgták ki, és NEM a rasszista/rasszista kifejezések és a zaklató viselkedés miatt, ami a haj- és sminkelős lakókocsiban és azon kívül történt. A HR protokollt soha nem tartották be a fenti, általam a Showrunner/EP-nek adott jelentéseket követően, és soha nem indítottak vizsgálatot egyik állításom miatt sem. Az egyetlen alkalom, amikor felkértek, hogy vegyek részt egy vizsgálatban, egy általam összehívott júniusi megbeszélés volt, ami a 2. évad bejelentését követően történt. Ezen a megbeszélésen részt vett a Showrunner és két másik producer, valamint az ügynököm és a SAG-AFTRA szakszervezeti képviselőm. A megbeszélésen mindenki számára egyértelmű volt, hogy a Showrunner nem osztotta meg a jelentéseimet a producerek egyikével sem. A szexuális zaklatásról szóló első jelentésem után biztosítottak arról, hogy Grosse-t ki fogják rúgni. Megkértek arra is, hogy már másnap forgassak vele a forgatókönyv kedvéért, annak ellenére, hogy még el sem kezdtük az epizód forgatását. Grosse az évad végén újra felbukkant a híváslistánkon, még a vele közös jelenetekbe is beleírtak. Megkérdeztem erről a Showrunnert, és ő elismerte nekem, hogy Grosse-t nem rúgták ki, és nem is vonta be a HR-t. Felkértek, hogy az évadban térjek vissza, és megígérték, hogy „mindent elintéztek”. A nyomozás még el sem kezdődött, és a 2. évad forgatása már elkezdődött. Visszautasítottam és elsétáltam. Most van a legjobb idő a világon, hogy nő legyek, és van egy platformom, úgyhogy itt az ideje, hogy használjam a hangomat. Az erő belülről jön. Fentről jön. „Nagyobb az, aki bennem van, mint aki a világban van”.

máj. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!