Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » "Nem az apám vagyok" toposznak...

"Nem az apám vagyok" toposznak megfelelő animált, fantasy alkotásokat keresek?

Figyelt kérdés

Szeretem ezt az alaptörténetet, hogy a főhősről kiderül, hogy az antagonistának a fia, vagy csak éppen egy fajból/nemzetből származnak (ahol ezen alapul a két fél közötti ellentét). Viszont alig tudok ilyen történetet mondani.

Most leginkább az Invincible felel meg ennek, de azt ismerem, új sorozatok után néznék:D Illetve a south parkban volt egy ilyen rész Kyle-lal, és a new jerseyekkel.


A lényeg, hogy a főhős és az ellenfél között legyen valami rokoni szál.


Lehet film is, de sorozatokat jobban szeretem, anime is jöhet nyugodtan.


máj. 16. 22:26
 1/1 anonim válasza:

Nos, első körben ott a Galaxis őrzői második része, ahol a főhős, Űrlord halottnak hitt apja előkerül, először pozitívnak tűnik a karakter, majd ahogyan haladunk előre a történetben, kiderült, hogy az apa a gonosz karakter...


Valamint ott van az Irány a Pókverzum.

Itt a fekete Pókember, Miles-ról derül ki, hogy a szeretett nagybátyja a történet rosszfiúja, már a sztori felénél, onnantól az a kérdés, hogy a srác ezt hogyan kezeli...


Hirtelen ez a kettő, ami beugrott.


Valamint bónusz tipp a Bruce Willis főszereplésével készült A kölyök című film. Nem apa és fia, más a sztori, nem akarom lelőni előre, hamar kiderül a filmből, de azt mondom, mégis megvan benne ez a fajta "családi" ellentét, amit keresel :)

máj. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!