Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Megéri meg vennem a netflixet?

Megéri meg vennem a netflixet?

Figyelt kérdés

Még a szüleimmel élek, mert 16 vagyok,és nekünk nincsen netflixünk. Nekem viszont van havonta ösztöndíjam és gondoltam megveszem a legalapabb csomagot mivel úgyis csak én használnám. De nem minden tiszta és akinek van az kérlek válaszolna ezekre?


Ha pl ma előfizetnék, akkor következő hónapba ugyanígy 21.én vonja le a pénzt?


Az alapcsomag az olyan hogy csak a laptopomon tudom nézni ha ott fizettem elő?


Úgy hallottam lehet olyat hogy hozzá adni +1000ftért valakit a fiókhoz, ez igaz?


Tényleg le lehet tölteni filmeket/sorozatokat és tudom nézni net nélkül?


Az első hónap tényleg ingyenes?


Ez nagyon érdekel. Köszönöm ha segítesz!♡



máj. 21. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az előfizetés egy hónapra szól, szóval pl április 10-től május 9-ig. Aztán május 10-én vonja a következő hónap díját, és az meg június 9-ig él. Ha teszem azt, lemondod május 11-én, június 9-ig ugyanúgy él majd az előfizetésed, csak meghosszabításra nem kerül majd.

Az alapcsomaggal egyszerre egy eszközön tudod nézni a tartalmat. Szóval vagy a laptopodon, vagy a mobilodon, vagy tableteden, az mindegy.

"Hozzáadni" úgy tudsz, hogy magasabb díjcsomagot választasz. Basic 2490Ft, 1 ember egyszerre 1 eszközről tud streamelni vagy letölteni. Standard 3490Ft, 2 ember, egyszerre 2 eszközről is mehet a filmezés vagy a letöltés. Prémium 4490Ft, 4 ember, 4 eszköz.

És igen, le tudod tölteni bármelyik fent lévő tartalmat hogy később net nélkül is nézhesd őket. Viszont nem sima videófájlként tölti le, hanem olyan formában, hogy ugyanúgy csakis a Netflixen keresztül tudod megnyitni. Szóval nem úgy működik, hogy regisztrálsz, letöltesz mindent ami érdekel, és az örökre megmarad neked. Ez tényleg csak arra jó, hogy ha pl utazol vagy valami, és nem nagyon lesz neted, akkor offline is tudod nézni a letöltött tartalmakat.

máj. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

1. Igen

2. Ott nézed, ahol akarod.

3. Alap csomagban nincs lehetőség vendégfelhasználó hozzáadásához.

4. Igen.

5. Nem.


Célszerű egyébként elolvasni a Netflix tájékoztatóját a dolgokról.

[link]

máj. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Mocorgó ***** válasza:
Szerintem érdemes megvenni, mert sok jó dolog van rajta, viszont ritkán kerülnek fel új tartalmak. Van olyan ismerősöm, aki évente 1-2 hónapban kifizeti, és akkor nézi meg az újakat, amik felkerültek. Én is csináltam már úgy, hogy 1-1 hónapot nem fizettem be, mert nem volt semmi olyan újdonság ami érdekelt volna. Mivel autómatikusan vonja a pénzt, ezért levettem mindent a kártyámról, amíg kiírta, hogy fizetés elutasítva, így nem tudta levonni. A fiókod 1 évig megmarad fizetés nélkül.
máj. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!