Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik volt ez a sorozat?...

Melyik volt ez a sorozat? Családok közötti viszály, sánta lány, részletek lentebb.

Figyelt kérdés
Gyerekkoromból rémlik egy (talán dél-amerikai) sorozat, de nem emlékszem a címére. Emlékeim szerint az első részben egy család kivégeztetett egy másik családot, és az egyik gyilkos megerőszakolt egy nőt, aki túlélte, és utána bosszút esküdött. Talán az unokaöccse volt, aki segített neki bosszút állni, de ő beleszeretett egy sánta lányba, akivel a sorozat végén összeházasodott.

máj. 22. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Vad angyal
máj. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1/1 Biztosan nem. :)
máj. 23. 14:36
 3/8 A kérdező kommentje:
Beugrott, hogy a nőt, aki bosszút akart állni, mintha Raquel-nek hívták volna, de nem biztos.
máj. 23. 14:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor esetleg a Második esély?
máj. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem. A sorozat régebbi lehet, szerintem még a 90-es évek vége felé láthattam. A főszereplő csajnak hosszú haja volt, a férfi fekete hajú, szemüveges az emlékeim szerint.
máj. 23. 15:10
 6/8 anonim ***** válasza:
A homok titkai? Ebben egy ikerpár van, és Raquel a gonosz iker
máj. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de nem ők azok, azt is néztem gyerekként, emlékszem rá.


Az általam kérdezett sorozatból annyira előttem van a főszereplő arca, de nem találom, hogy ki lehetett az.

máj. 24. 11:19
 8/8 A kérdező kommentje:

Közben megtaláltam: Milagros volt a címe.

"A Milagros egy 2000-2001 között készített, perui telenovella. Főszerepben: Sonya Smith, Roberto Mateos, és Yvonne Frayssinet látható.

Magyarországon elsőként az RTL Klub kereskedelmi csatorna tűzte műsorára 2001. május 28-án."

máj. 27. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!