Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki szereti a szürke 50...

Aki szereti a szürke 50 árnyalatát vagy a 365 napot az biztos hogy bdsm fan?

Figyelt kérdés
Csak mert valaki felhozta nekem hogy biztos azert szeretem mert bdsm fan vagyok, de nem

máj. 22. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:
84%

A szürke 50 árnyalata egy nyálas limonádé, nagyon messze van a BDSM-től. Szerintem a forgatókönyvíró nagyon nincs tisztában vele, mi is az a BDSM.

(A 365 napot nem láttam, nem tudok hozzászólni.)

máj. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A kérdésed alapján te bdsm fan vagy, hiszen ha nem az lennél, akkor tudhatnád hogy a kérdésedre a válasz nem, tehát fel sem tetted volna.


Így csak keresned kell egy olyan személyt aki nem bdsm fan és tetszett neki legalább az egyik film. Én csak a szürke 50 árnyalatából láttam részleteke és nem tetszett (bár a csaj az dögös benne), így biztosat nem tudok válaszolni, de azért valószínűsítem hogy van a vilagon legalább egy olyan ember aki nem bdsm fan, mégis tetszettek neki az említett filmek.

máj. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!