Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » 5 legjobb színész. Egyet értesz?

5 legjobb színész. Egyet értesz?

Figyelt kérdés

Ha nem, melyikkel nem?


Clint Eastwood, Al Pacino, Robert De Niro, Johnny Depp Benjamin Bratt.



máj. 23. 23:41
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Ki a tököm az a Benjamin Bratt?
máj. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Első három oké.Benjamin Bratt az ki?
máj. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Vér kötelez, Vatos Locos, nem ismerős?
máj. 23. 23:44
 4/10 anonim ***** válasza:
32%
Jó színész mindegyik, viszont De Niro-t nem csíptem sose, a filmjei nagy része unalmas és szerintem az alakításai is legtöbbször hülye bohóckodások. Egyedül talán a Taxisofőr az, amit nagyon kedvelek tőle.
máj. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Keresztapa 2-ben, szerintem akkorát alakított, hogy egy életre bírta magát a történelembe, és ami még nagyobb színésszé teszi, hogy az ennyire hitelesen eljátszott komoly, alvilági karakter után elő tudta adni hülye vígjátékban is úgy magát, hogy az teljesen hiteles volt.
máj. 24. 01:20
 6/10 anonim ***** válasza:
#5 Tudom, de én mégse kedvelem a legtöbb filmjét. Al Pacinóért viszont rajongok, az ő alakításai általában visszafogottabbak, de olyan, mintha a szerepei közben megszűnne önmagának lenni és szó szerint átváltozna a karakterré. Szimpatikusabb számomra sokkal De Nirónál.
máj. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, zseniális, Pacino mennyire mennyire át tud szellemulni az adott karakterre. Ha megnezzük, hogy a Michael Corleone és Tony Montana mennyire különbözik, elképesztő, hogy mind a kettőt úgy hozta, mintha arra született volna.
máj. 24. 02:25
 8/10 anonim ***** válasza:
28%

"Vér kötelez, Vatos Locos"


ezek mik? mexikói garázszenekarok?

máj. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nem túlságosan értek egyet. Ezek közül Al Pacino és de Niro a legjobbak, de utóbbi az elmúlt 25 évben alig jelentkezett értékelhető filmmel, leginkább ostoba egybites komédiákat vállal el jó pénzért.


Johnny Depp és Clint Eastwood is remek színészek, de általában igen hasonló karaktereket formálnak meg.


Benjamin Brettről még nem hallottam.


Másrészt hogyan lehetnének ők a legjobbak, amikor vannak még olyan nevek, hogy Jack Nicholson, Anthony Hopkins, Daniel Day-Lewis, Sean Penn? És akkor még meg sem említettem Hoolywood aranykorát Humphry Bogarttal, Gregory Peckkel, James Stewarttal, Burt Lancesterrel, Marlon Brandóval stb.


Olyan ez, mintha valaki azt kérdezné, egyetértek-e azzal, hogy Gilles Villeneuve, Juan Manuel Fangio, Alain Prost, Charles Leclerc és Graham Hill-e a legjobb forma 1-es versenyző? Ja, van köztük olyan, akit ide sorolnék, de összességében sokkal komolyabb nevek is vannak.

máj. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy ilyen listáról lehagyni olyan neveket, mint Tom Hanks, Leonardo DiCaprio, már-már trágárságnak hat! :D persze ízlések és pofonok. Az első 3 név, amúgy rendben is lenne, de amíg Eastwood idős korára még mindig briliáns színész/rendező, addig De Niro olyan agymenésekkel, mint a nagyfater elszabadul, csak aláássa addigi munkásságát(szvsz)
máj. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!