Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok ilyen témájú filmeket...

Tudnátok ilyen témájú filmeket írni? Sehol nem találok hasonló filmeket.

Figyelt kérdés

Olyan filmet keresnék, ahol a főhős, ha egy nagyobb probléma közepette is, de igyekszik teljesen elhagyni a múltját, feladva mindent, hogy átéljen egy vadonatúj szabadságot, akár egyedül, még ha csak egy rövid időre is.

Egy film volt, ami átadta ezt az érzést és hangulatot, amit én most itt ezzel a kérdéssel keresek, ez pedig a "Las Vegas, végállomás" volt. Szomorú a története, főhősünk élete tele problémákkal, de ha csak egy kis időre is, egyedül elindult, otthagyva teljesen a régi énjét, beletörődve a démonjaiba, hogy egy más helyen legyen, végleg feledve és feladva a múltat.

Valami hasonló filmet keresnék, ami lehet pozitívabb is, nem muszáj ennyire melankolikusnak lennie. De az se baj, ha egy szomorkásabb alkotás, mint az említett film. A lényeg, hogy ne egy elpoénkodós vígjáték, vagy pedig ne egy erőszakos film legyen.

Nagyon örülnék, ha tudnátok hasonló filmeket írni. :)



máj. 24. 14:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jégvarázs
máj. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Út a vadonba (Into the Wild, 2007).

[link]


Parfüm: Egy gyilkos története (Perfume: The Story of a Murderer, 2006).

[link]


Edmond (Edmond, 2005).

[link]


A szerencseforgató (The Cooler, 2003).

[link]

máj. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi hozzászólásokat! Az Edmond c. film leírása tetszik, tuti, hogy meg fogom nézni. Ha esetleg még tudtok írni hasonlókat, szívesen veszem a többi választ is.
máj. 24. 15:38
 4/11 anonim ***** válasza:

Napsütötte Toszkána (Under the Tuscan Sun, 2003).

[link]


Vadon (Wild, 2014).

[link]

máj. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Amerikai szépség
máj. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
én is a napsütötte toszkánát tudom ajánlani szerintem za nagyon tetszene
máj. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Oroszlán (2016)

Száguldás a semmibe (1971)

Forrest Gump (1994)

máj. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

De jófejek vagytok, nagyon köszönöm a válaszokat! Az Amerikai szépséget és a Forrest Gumpot nagyon szeretem, zseniális filmek. A többit viszont még nem láttam, a Napsütötte Toszkánát sem láttam, így a 2 válasszal felkeltette az érdeklődésemet. Meg fogom lesni mindegyiket és köszönöm még egyszer a válaszokat!

Ha esetleg tud még valaki írni hasonló filmeket, szívesen veszem továbbra is!

máj. 24. 20:27
 9/11 anonim ***** válasza:
Gattaca
máj. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagy kékség
máj. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!