Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Bridgerton...

Mi a véleményetek a Bridgerton-ról?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben nagyon fel lett kapva ez a sorozat, és arra gondoltam adok neki egy esélyt. Nekem így “kívülről” egy kosztümös szappanoperának tűnik egyébként, amivel nincs vagy nem is lenne bajom, mert szeretem a szappanoperákat. Tényleg ennyire jó, vagy csak nagy a hype körülötte?

máj. 26. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Erőltetett fos.
máj. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Nagy a hype, annyira nem jó. Erősen középkategóriás, főleg az első évad után...
máj. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

Szóval adsz neki egy esélyt? És mi a benyomásod róla azóta? :D


Nekem igazából azért tetszik, mert kosztümös dráma, és az ilyeneket szeretem, elrepít egy másik világba, ahol a szerelmesek úgyis összejönnek, totál romantikus módon, és ez kiszámítható, egyben kikapcsolódás.


Mivel tényleg nagyon felkapott, nagy a hype, így még több emberhez eljut, mint egy kevésbé felkapott kosztümös, régenskori sorozat, így többen szeretik.

De szerintem ez az egész korszak romantikusan lefilmezve nagyon szupi ❤️

máj. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 2.évad nagyon bejött.
jún. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig én sem vettem rá magam, hogy elkezdjem (pont a hype miatt) de rögtön beszippantott. Én imádom.:)
jún. 5. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!