Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Alien 3. részében miért...

Az Alien 3. részében miért lett öngyilkos Ripley, ha a lávába zuhanástól tudták, hogy nem hal meg az Alien?

Figyelt kérdés
Úgy emlékszem, hogy volt valami a filmben arról, hogy a lávától nem pusztul el. Vagy keverem valamivel? Értelmetlennek tűnik ez az öngyilkosság nekem. Meg amúgy is miért pusztulna el az Alien ha lávába kerül, amikor az űrben is kidobták, meg felrobbantották a 2. részben a halál bolygót meg lángszóróval irtották az Alient és a kölykeit, de még ezeket is túlélte az Alien. Akkor miből gondolta Ripley, hogy a lávába ugrás segít?

máj. 27. 10:12
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
43%
Egyik részben sem ugrott a Lávába az Alien. Ripley sem ugrott a lávába egyik részben sem. Egyik részből sem derül ki olyan részlet, ami alapján elmondhatjuk hogy az Alien nem hal meg lávában. Egyik részben sem élt túl az Alien robbantást, főleg nem egy bolygó felrobbantását. Egyik részben sem robbant fel egy teljes bolygó.
máj. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Pedig a 3. résznek úgy lett vége, hogy Ripley a lávába ugrott. Meg az is fura, hogy a másodikban az úrhajóról kidobták az űrbe azt hogy élte túl és hogy kapaszkodott vissza az űrhajóra, hogy a fegyencbolygón újra megjelent?
máj. 27. 10:32
 3/32 Kedves Vezető ***** válasza:
55%

A 3. Részben ráöntik a forró olmot (lávát), egy csatornába, és kiugrik belőle. De aztán ugye vizet Öntenek rá, és szétrobban.

Ripley azért lett öngyolkos, mert az utolsó, még kifejletlen Alien fiókát simán felemészti az a láva, amibe levetette magát. A 4. rész elején elmagyarázzák, hogy hogyan klónozták Ripley-t, és vele együtt az Alieneket is. Ami elég bagatel, de ez van.

Mindegyik részből a rendezői változatot is javaslom.

máj. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
22%
Nem, a 3. részben nem ugrott Ripley a lávába. A 2. részben nem kapaszkodott vissza az űrhajóra, és nem jelent meg a 3. részben.
máj. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 Kedves Vezető ***** válasza:
20%

A 2. rész tele van abszurd dolgokkal, ilyen a vége is, amikor kinyitja az űrben a zsilipet, a királynő Ripley lábába kapaszkodik, egy létrán, alattuk a világűr, Ripley lerázza magáról az Alient, majd becsukja a zsilipet.

Úgy kivitte volna őket a vákum, hogy csak na, főleg jogy a királynő teljes súlyával a lábán van'.

máj. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 Kedves Vezető ***** válasza:
30%

4, Nézd újra őket.

A 3 ba 2 féle képpen is leveti magát, az egyikben közben kijön belőle a fióka, a "rendezői változatban" nem.


[link]


[link]


[link]

máj. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
47%
Egyik belinkelt videóban sincs láva. :D
máj. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Igazából én az első hármat láttam, de lehet újra nézem a harmadikat a negyedik előtt mert kicsit zavaros nekem. Készülök az idei új Alienre.
máj. 27. 11:04
 9/32 anonim ***** válasza:
10%

[link]


Akkor érdemes utánaolvasni az alapvető fogalmaknak is. Ez az információ is kábé annyira szükséges bármelyik rész megértéséhez, mint a 3. rész megértése. :)

máj. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
De amúgy azzal is gondom van, hogy melyik verziót kéne nézni. Eddig amiket leszedtem ncore-ról mindben az volt, hogy volt amikor egy mondatra is átment angol szinkronra. Az eredeti, mozis verzió már nincs is fenn?
máj. 27. 11:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!