Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mik a legjobb filmes beszólások?

Mik a legjobb filmes beszólások?

Figyelt kérdés

Ne egyszavas poénokat írjatok, amit önmagában nem is lehet érteni, hanem olyan "ponyvaregényes" dumákat. Tudjátok mire gondolok. Akkor írhatjátok a következőt, ha az előzőt megfejtettétek, és egymás után nem szerepelhet kétszer ugyanaz a film :)

Én kezdem: - "10 egység bűntetés beszéderkölcsi-szabálysértésért!"


2009. jan. 7. 14:11
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:

Kösz b****tok meg, hogy ismét "megértettétek" a lényeget. Elolvastátok egyáltalán a kérdést? Ömlesztve írtátok a South Park-os baromságokat, ami korántsem olyan vicces mint gondoljátok. Különben is mese, nempedig film. A Simpson családos barátunk se látott soha egy filmet sem? Mindenképpen ezt kellett beírni? Tulajdonképpen egyikőtök sem értette miről van szó. Azért indítottam el a kérdést, mert ebben a témában a neten csak fórumos hülyeségek vannak, amit persze teleszórnak minden szeméttel, és mint minden fórumon a második oldalon már azt sem tudják a hozzászólók, hogy mi is volt az eredeti téma. Én is így jártam kicsiben. Azért kösz, hogy próbálkoztatok, de ez sovány volt. Lehetett volna élvezetesebbé is tenni a játékot. Aki nem hasonlóan agyhalott, az folytathatja, hátha kisül valami belőle.


Üdv, Z

2009. jan. 7. 19:25
 12/40 A kérdező kommentje:
Helyesbítek: A "Légy férfi, haver, szólj rá: KUSS PICSÁBA, POFÁDAT BEFOGOD, A TE DOLGOD A SZÜLÉS!!!" választ író válaszíró volt az egyetlen aki értékelhetőt írt. Ezért ma neki 10 pontot adok. :)
2009. jan. 7. 19:30
 13/40 anonim ***** válasza:
98%
kár, hogy az is south parkból van. :)
2009. jan. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim válasza:
100%
ásztála vissztá bébi:D
2009. jan. 8. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 Hintalow ***** válasza:
100%

Figyelj, itt, ha felteszel egy kérdést, az ide látogatók a legjobb tudásuk szerint válaszolnak rá.

Játékba nem fogod tudni belevonni őket, ha nem akarják.

És láthatólag nem akarják :)

2009. jan. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
100%

Spaceballs:


Elnök: "-Olyan nagy ez a hajó!Mire ideérek,vége van a filmnek!"


Lord Helmet: "-Gyűlölöm a joghurtot!Még az epreset is!"


Morzsa: "-Őfffgeaheffgnőragaffkotahlmjáhoff"

2009. jan. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényeg, hogy amit idéztél, valaki megfejti, miből van, és mond egy másik dumát, amit aztán majd valaki kitalál, stb., nem? Hát a címét nemtom, de a Stallone olvadt ki benne. :) Vagy ez nem az? A rendőrségen van ilyen, hogy dumál, az a ketyere meg sorban adja ki a büntifecniket (amikkel aztán elmegy sz@rni).
2009. jan. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
97%
Ja, elfelejtettem idézni: "Kezdesz gennyes pattanássá nőni a seggemen, géppuskalábú!" Ez miből van?
2009. jan. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim válasza:
100%
Szerintem a legtökösebb beszólások egyike az "Egy magyar nábob" azon jelenete, amikor Kárpáthy Abellínó átnyújtja névjegyét Kárpáthy Zoltánnak, erre az öreg (60 év kb.) vigyorogva ránéz, lesújt ököllel a tömör 10cm tölgyfaasztalra és a kihasított darabot átnyújtja "Ez pedig az én névjegyem!". A legkeményebb;)!
2009. jan. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim válasza:
100%
nekem a kedvencem a reszkessetek betörök egyből az hoGy : Tartsd meg az aprót te mocskos állat és az hogy 10 ig számolok hogy eltüntesd azt az ocsmány sárga halszagú pofádat :D
2009. jan. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!