Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek gáz, ha egy 21...

Szerintetek gáz, ha egy 21 éves fiúnak pl az ilyen Brother bears típusú filmek tetszenek, inkább mint az akció, és hasonló élőszereplősek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 23:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz. Apukám 56 évesen is imádja a meséket, és én ha választhatok egy jó kis Walt Disney és egy akció film között, hát egyértelmű, hogy az elsőt választom. Amit említettél mese az egyik kedvencem. De ezek amúgy sem kizárólag a gyerekeknek készülnek.
2010. nov. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
akkor köszi, én is imádom, az elsőt, és a másodikat is, de a legjobb az első, mert Phil Colis csodálatos dalokat írt bele:) amúgy te lány vagy?
2010. nov. 6. 00:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen és 25 éves. Ezeket a meséket sose lehet megunni, nem lehet kinőni belőlük. Sajnos mostanában nem alkottak semmi jót, és igen, nem csak a történetük miatt szerethetők, hanem irtó jó dalok vannak a filmekhez, és a Mackó tesó még tanulságos is :)
2010. nov. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hehe, én is teljesen így látom:) sajnos a mostani mesék nézhetetlenek számomra, semmiről nem szólnak, és szerintem katasztrófa ez a 3D-s animáció...de hát csak készítenek majd még valami szépet:) mindenesetre én nem csak a zenéje miatt szeretem ezeket a meséket, hanem a történetük miatt is, szerintem nagyon szép szívhez szóló történetük van.
2010. nov. 6. 00:24
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem se jönnek be ezek a 3D-s cuccok. Engem eléggé zavar, nem tudom miért :) Remélem lassan jön valami újdonság, ami persze jó is lesz. Az egyik leggagyibb amit láttam az a Fel c. valami, mert nem tudom animáció kategóriába tenni olyan pocsék volt. Ezek a béna figurás animációk nekem nem túl élvezhetőek.

Most lelépek, további szép estét, jó éjszakát :) és őrizd ezt a jó szokásodat, mert semmi szégyellni való nincs benne:)

2010. nov. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én még harminc felett is szeretem a meséket és jó apa lesz belőled!
2010. nov. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
megszoktam én is nézni de másnap már nem is emlékszem rá nemhogy kedvencem legyen
2010. nov. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!