Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nem lépték át előtte a szuperh...

Nem lépték át előtte a szuperharos szintet?

Figyelt kérdés

A Dragon Ball Z ben a Bubu sagaban mikor son goku átmegy SSJ3-ba a magyar fordításban azt mondja sátán hogy még senki sem ment a Szper csillagharcos szinttől tovább, ami az SSJ1-et jelenti.

Én viszont úgy tudom hogy Gohan átment SSJ2-be (hiperharcos szint) mikor legyőzte egy kamehameha-val Perfekt Cell-t.

Szóval most ez fordíásbeli hiba vagy én tudom rosszul?


2010. nov. 8. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Valakinek nagyon sok ideje van.

Tanulj meg inkább egy szép Arany János verset.

2010. nov. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

arany-t mint költőt nem igazán szeretem ellenben petőfi pátosztól mentes szabadság-verseit annál inkább.


de most nem irodalmi témában kérdeztem hanem az általam legjobbnak vélt animációs sorozatból vagyok kíváncsi egy dologra. kérlek ha nem tudsz érdemi választ adni akkor ne offolj.

2010. nov. 8. 20:47
 3/5 anonim ***** válasza:
én most kezdtem végignézni az egészet :D 224.résznél tartok =D szal még bubut nem láttuk =D lehet Piccolo Cell ellen nem Gohant figyelte, hanem támadta folyamatosan Cellt, így elkerülte a figyelmét h Gohan tovább fejlődött... ^^ de sztem am Gohan akkor nem fejlődött tovább... de nem értek hozzá annyira. :)
2010. nov. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem fordítási hiba. Úgy van, ahogy te írod.
2010. nov. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem is fordítási hiba:)dragon ballt akarok:((((((((
2010. dec. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!