Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Karib tenger kalózai fan?...

Karib tenger kalózai fan? Milyen királynő?

Figyelt kérdés

nah az van h a 3. részbe amikor az elején a kisfiu elkezd énekelni lehet h csak béna magyar forditás de azt énekli h már elrabolták a mi szép királynőnk,egy véres éjszakán...

de a filmbe meg az van h nincs igazi királya a kalozoknak vagy a jack apja az vagy mit tom én má...

jah meg a jack anyja hol van, ebböl mér nem csináltak könyvet abba legalább ezek le lennének irva :D


2010. nov. 9. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, majd jön a 4. rész, hátha abban lesz szó ilyenről.Amúgy fogalmam sincs miről beszélsz.:)
2010. nov. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2010. nov. 9. 18:28
 3/8 anonim válasza:
49%

Én moziban láttam a 3dik részt, ugye az elején van a kisfiús jelenet, mikor mindenkit felakasztanak, amúgy a további cselekményhez (első blikkre) semmi köze. De halála játszik a kalózérmével, amiből ugye csak pár darab van, és a film során mindekié előkerül, és pont egy ugyanilyen érme végül Elizabeth birtokába jut, emellett pedig Jack közreműködésével kalózkirálynő lesz belőle.

A film végén pedig, amikor lement a rövid stáblista, van egy pluszjelenet, amikor Will egyszer partraszáll, akkor Elizabeth egy gyerekkel együtt búcsúzik tőle, emlékeim szerint ugyanúgy nézett ki, mint a film elején lévő srác. Konklúzió: a film eleji jelenet előrevetítés az életük további alakulásáról, a fiú meg Will és Elizabeth fia. Ellenvetés: hogy a fiú meg Elizabeth ugyanazt a dalt éneklik, tehát ha a kölyök valóban a fia, akkor vagy költöttek a dalnak egy 0. versszakot Elizabeth esetleges majdani eltűnése után (mert ő ugye csak a második versszaktól énekel), vagy nem tudni, Elizabeth milyen királynőről dalol.

Remélem nem volt túl zavaros, amit írtam.

2010. dec. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Jézusom, dehogyis!!

Az csak egy dal, annak az eseményekhez semmilyen nemű köze sincs, mivel a kölyök nem kalóz, csupán a statárium megsértése okán akasztják fel, úristen.

2011. máj. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Szerintem mindketten tévedtek. :P A kölyök kalóz, de biztos nem Will és Elizabeth fia, mivel Beckett akasztatja fel a kalózokat (aki ugye mire Lizy+Will gyereke születik már rég az óceán fenekén barátkozik a halakkal). Azért kezd el énekelni a fiú, mert tudja, hogy a kalózok veszélyben vannak a Kelet-Indiai Társaság (és Davy Jones) miatt. Ezért kell összehívni a tanácsot. Szerintem ez egy régi kalózdal és a szövegének nincs köze Elizabeth-hez. Ja és Jack apja nem a kalózkirály, ő a törvény őre, ha jól emlékszem :)
2011. jún. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is inkább a legutolsó hozzászólóval értek egyet.
2011. jún. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is az utolsójé a legkézenfekvőbb.
2012. ápr. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Elég régi kérdés, és lehet, hogy már nem is aktuális, de azért válaszolnék rá. :) A dal, amiben a királynőről énekel a kisfiú a film elején, az Kalüpszóról (Tia Dalma) szól, mert ugyebár ő a tenger istennője, őt zárták emberi testbe.

Jack apja a törvény őre.

A kalózoknak tényleg nincs igazi királyuk, Elizabeth is csak Jack segítségével lesz király, azért, hogy harcolhassanak.

Kalüpszó viszont, amint azt már említettem, a tenger istennője, Davy Jones szerelme.

2012. aug. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!