Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kinek mi jut eszébe erről a...

Kinek mi jut eszébe erről a kisfilmről?

Figyelt kérdés

[link]


mivel engem eléggé megrázott és elgondolkodtatott,kiváncsi vagyok mások mit gondolnak,hátha új szempontokat is felvethetnénk,egy kis közös elmélkedésre szerinte nagyon jó...


#a film elég hosszú,de van idő válaszolni a kérdésre...Köszönöm, ha valaki időt szán rá és megnézi:-)


2009. jan. 10. 07:41
 1/3 A kérdező kommentje:
javítás#szerintem
2009. jan. 10. 07:42
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez a film már régi sláger.És ha egy kicsikét jobban megfigyeled rájössz, hogy kamú.Csak egy annyit kell csinálj, hogy utánna nézel a dolgoknak.Mivel senki sem teszi ezt, mert hogy a film az biztos hiteles, mindenki elhiszi.Csak nézz utánna enciklódéidákban, könyvekben stv.És NE neten, mert annyi borzalmas hazugság van a neten , hogy az fáj.

Hogy csak egy példát mondjak a filmből, hogy nem ér semmi, amikor Jéztust hasonlítgatja mindenféle mitólogia emberhez, ott a végén van egy lista, hogy még mennyi teremtményhez hasonlí Jézus, hát állítsd meg ott és nézd meg, hogy kik neve van ott.Közötte Preométeus.Kicsit okosabban kell nézni ezeket, s utána hinni ezeknek.

2009. jan. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a véleményed.éppen azért nem írtam le előre a saját gondolataimat,hogy ne érezze senki úgy,hogy az én álláspontomat kell cáfolni,vagy támogatni..valóban nekem is szöget ütött a fejembe egy s más a film nézése közben..köszönöm h.ilyen őszintén és tárgyilagosan véleményezted a dolgokat..valóban lehet h. ezt a filmet jobb igencsak kritikai szemszögből kell vizsgálni...


azt nem tudtam h.régi a film,hozzám csak most jutott el...:-)

2009. jan. 10. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!