Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi volt annak a mesének a...

Mi volt annak a mesének a címe ami egy mackóról szólt és utálta a kelbimbót?

Figyelt kérdés
azt hiszem Teddy Maci,vagy valami hasonló,játékok életre keltem,a maci aki a főszereplő volt meg nem szerette sőt utálta a kelbimbót.volt hogy a macit a kocsisok felcsapták és talpig sáros lett :)
2010. nov. 12. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
jujj, ez engem is érdekelne, imádtam ezt a mesét, de sajnos én sem emlékszek a címére.
2010. nov. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Elveszett játékok... :)
2010. nov. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hülyeség, de nem az Elveszett Játékok?
2010. nov. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
azaz:D:D Húú de imádtam azt a mesét:D Milyen jó volt még kiskoromban a Minimax... nem olyan ratyi mint most:S De jó, hogy feltetted ezt a kérdést:D El is felejtettem már, hogy volt ilyen. Köszi<3
2010. nov. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oh kösziii. igen-igen az volt a címe :) de jóó. Minimaxon meg m1 vagy m2-n néztem régen :)))) le is töltöm vagy megnézem valahol :P Kösziii mégegyszer.
2010. nov. 12. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!