Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Írnátok nekem olyan filmeket,...

Írnátok nekem olyan filmeket, amik nem félelmetesek, de nagyon elgondolkodtatóak és utána még napokig jár rajta az agyad? :D

Figyelt kérdés
Vagy van pl a Chrissa és a gonosz méhek c. film,ahol kiközösítik a csajt ilyesmi témájú filmek is érdekelnek.Meg hát vmi olyasmire gondolok ami így inkább tini korosztályhoz szól.(Tizenhármat ismerem :) ) Előre is köszi a válaszokat!!
2010. nov. 14. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Amerikai história x,

A 23-as szám

2010. nov. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom pontosan mire gondoltál, de számomra elgondolkodtató volt a P.S. I Love You. Nem tudom ismered-e, a lényege, hogy a főszereplő nő boldog a férjével, aztán a férje rákban meghal és a film azt a folyamatot mutatja be, ahogyan a már halott férj előre tudván, hogy a felesége összeomlik a halála után, gondoskodik arról, hogy felesége fel tudja dolgozni a halálát és el tudja engedni őt. Néha nem is gondoljuk, mit veszíthetünk el amíg meg nem történik a baj, és nem gondoljuk, hogy velünk is történhet ilyesmi. Pedig de. És ez a film erre ébreszt rá.

Most hirtelen ez jutott eszembe, de ha lesz még akkor majd írok.

2010. nov. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Eden lake

23-as szám

A falu

Másvilág

2010. nov. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
The air I breath
2010. nov. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
The Fountain --- csak akkor, ha a nagyon elvont dolgokat is erted.
2010. dec. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amiken jár az agyad utánna:

Harcosok klubja

Memento

Pillangó hatás

Viharsziget

Amerikai szépség

A hullám

A part

A kísérlet

Equilibrium


Imádom az ilyen filmeket, remélem hasonló az ízlésünk, és ezek neked is tetszenek majd. :)

2011. jan. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!