Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik sorozatot nézitek...

Melyik sorozatot nézitek szívesen, és melyek azok amiktől idegbajt kaptok?

Figyelt kérdés
Pár mondatban fejtsétek ki, hogy miért szeretitek, illetve, hogy miért nem! /pl: vicces, kikapcsol, érdekes, vagy idegesít a szereplő, nyálas, nem az én műfajom stb./. Jó lenne, ha nemet és kort is írnátok!
2010. nov. 20. 00:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem az abszolút favorit az a Jóbarátok! Nincs olyan rész amit ne láttam volna többször! Egyszerűen nem tudom meg unni. Hála Istennek megvan az összes éved DVD-n úgyhogy amikor rossza a kedvem megnézek belőle néhányat és már vigyorgok is mit a tejbetök:D
2010. nov. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nekem a kedvenc, a Született Feleségek, Dr. Csont, Mentalista, CSI, Hazudj ha tudsz, Barátok közt. Amiket utálok, az a Vámpítnaplók meg a hasonló marhaságok. 18/L


A született feleségeket azért szeretem, mert vicces, szórakoztató és kikapcsolt, a többit azért mert bűnügyi és imádom az ilyet:)

2010. nov. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, én is imádom a Jóbarátokat, az is nagyon jó, vicces stb:)
2010. nov. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Több sorozat is van amit szeretek,és van amitől a víz is kiver,amint meghallom,hogy kezdődik,már kapcsolom is el.

Amiket szeretek:(nem sorrendben írom)

-Helyszínelők. (mert tök jó dolgok vannak benne)

-Gyilkos elmék ( érdekel)

-Váratlan utazás (kedves sorozat)

-Hercule Poirot ( imádom ezt a sorozatot)

-Határőrök (sok érdekes dolgot tudok meg)

- Dr.House (imádom)

- Született feleségek( másik kedvenc)

-Grace klinika ( nagyon jó)

-Csengetett Mylord( egyik legjobb angol sorozat)

- Hallo Hallo (na ezen is jókat nevetek)

- Family guy (nagyon jókat nevetek)

- Így jártam anyátokkal (kellemes időtöltés)

- Jó barátok (bár kezdem unni,de még mindig nevetgélek rajtuk)

-Csodálatos kutyadoki (imádom Cesar Millant..egyszerűen tökéletesen bánik a kutyákkal)

- Svindlerek (nagyon jó tippeket adnak)

- Állati rekord Leg leg leg( nagyon sok érdekes dolgot tanulok általa)

- Szellemekkel suttogó( kellemes időtöltés)

- Jim szerint a világ(jókat nevetek rajta)

Amitől a falra mászok,és rögtön el is kapcsolom a TV-t

- vámpírnaplók(ÁÁÁÁÁ)

-Barátok közt(gyenge)

-Jóban rosszban (szánalmas próbálkozás)

-Gyilkos számok (gyenge nagyon)

-Sarah Silverman show (borzalmas a csaj)

-Győzike show( tényleg nézi ezt valaki?)

- Őslények kalandorai (valami szánalom ez a sorozat)

38/N

2010. nov. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Amit szeretek:

Született feleségek - nem kell bemutatnom:)tetszik hogy senki sem fehér vagy fekete

Dr. Csont - pedig nem szeretem a bűnügyi/gyilkosos sorikat! a karakterek és a humor nagyon tetszik benne

Agymenők - hát ezen el tudom dobni az agyam:)nagyon aktuális nálunk..

Merlin - fantasy sorozat, sokan talán gyengének találnák, de nekem tetszik, megint csak az egyéni humora miatt..:)


Amitől falra mászok:

Barátok közt, Jóban rosszban, hasonlók - nagyon erőltetett

Brazil (meg egyéb) szappanoperák - mintha az idegeimet tépnék mikor hétfőtől péntekig egy szobában áll a pár és éppen szakít..

Minden ami celebes

Vámpíros-farkasos meg hasonló igen erőltetett, mostanában divat sorozat.. - imádom a fantasy-t, sci-fit és természetfelettis történeteket, de ezeket inkább paródiának érzem

Minden, amiben az alpári humort erőltetik. Én nem tudok röhögni pl egy szellentőpárnán.. vagy egy böfögésen. vagy egy cifra káromkodáson. stb.


26/L


A többi sorozat egyszerűen semleges..

2010. nov. 20. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

az árva angyalt nagyon nem bírom, meg az ilyen mexikói meg argentín sorozatokat. milyen név már az, hogy maricsuj? :D

amiket szeretek: született feleségek, dr house, hősök, mentalista, jóbarátok, és lehet lepontozni, de a vámpírnaplókat is szeretem, szerintem tök jó, bár a magyar szinkrontól rosszul leszek :D

2010. nov. 20. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszi, írhattok bátran még!

Hú, milyen sok azonosság van! A pálmát nálunk is a Jóbarátok viszi, (teljesen mindegy melyik csatorna adja mi nézzük, pedig kivülről tudjuk a párbeszédeket)és igen, minden bemondáson tudunk nevetni, mintha akkor hallottuk volna először, sőt sokszor idézünk is belőle. A született feleségek, na az is jöhet ezerszer, mindegyik szereplő egy jó karakter, sajnálom, hogy az Idit kivették. És a Comedyn futók közül szeretem még a nevem Earl, Igy jártam... szintén. A lányom most szoktat hozzá, a címét nem tudom, de Ribának hívják a főszereplő nőt.

És jöhetnék még a helyszínelős sorozatok. A Szellemekkel suttogó sajnos nagyon későn kezdődik, de ott tartok már, hogy egyedül nem "merem" nézni, mert egyre félelmetesebb, de azért imádom. A Family G. pedig hiába rajzfilm, csuda jó poénok vannak benne. Amit ki nem állhatok azok a D.Amerikai sorozatok, gyermeteg történettel, alig haladó cselekménnyel, na és a kettős keresztnevekkel.

2010. nov. 20. 01:53
 8/13 anonim ***** válasza:

Azonnal kitörölném a Tv adásából az összes brazil,mexikói és egyéb nyálas sorozatokat.

Azonnal tiltó listára menne a Győzike,és a vámpírnaplók is,persze tiltott lenne a barátok közt,és a jóban rosszban(Jézusom ezek valami iszonyatosak)

Ami király az Dr,House,Family Guy,Született felségek,Helyszínelők..

2010. nov. 20. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
01:46. Nem kell lepontozni senkit,(én biztos nem foglak!) mindenkinek meg van a maga műfaja. A kérdésemre válaszoltál, és azt nagyon köszönöm, nem lehet mindenkinek egyforma az ízlése. Én pl. mostanában annyit röhögök a celebeken, akik megörültek, pedig milyen sok lehúzó kritikája van.
2010. nov. 20. 01:59
 10/13 A kérdező kommentje:
Barátok közt, avagy a Jóban rosszban, teljesen ellaposodott, már nem is tudom, hogy kik a szereplők, hol tart a történet. Bár Cseke Katinka színészi munkáját egyre jobban értékelem, szerintem ő meg a férje szinesíti meg a sorozatot, de mivel nem követem a történetet, néha azt sem tudom, h. miről beszélnek.
2010. nov. 20. 02:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!