Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lesz a szerelem rabjainak...

Mi lesz a szerelem rabjainak a vége?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy Victoria és Francesco a végén összejönnek? És pontosan mikor jönnek össze? és mikor derül ki hogy a Francesco-é Victoria gyereke?
2010. nov. 21. 13:43
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
lécci segítsetek nagyon kíváncsi vagyok!
2010. nov. 21. 13:51
 2/22 anonim ***** válasza:
Igen, összejönnek, de én már nem emlékszem, hogy mikor.Mindig összejönnek aztán szétmennek, elég nehéz lekövetni.:)
2010. nov. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
mindenesetre köszönöm:)
2010. nov. 21. 19:51
 4/22 A kérdező kommentje:
Aki tudja az írjon még!!!Nagyon kíváncsi lennék!
2010. nov. 21. 19:58
 5/22 anonim ***** válasza:

Sztem inkább nézd meg az utsó részt le lehet tölteni egy oldiról..és max 10 perc alatt lejön :))

ha kell az oldi neve akkk írj egy privit :)

2010. nov. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

én tudom!:)

Táttyánát ugyebár baleset éri,mivel Milagros (Pacheco felesége) megkéseli igy kórházba kerül(élet és halál között lesz). Viktória ezt megtudja és hazamegy Európából és mindenki meglepődik amikor terhesen álit be!!! Aztán a kórházban összefut Conrádóval(régi nagy szerelmével aki lányának az apja) Conradó igazából Tátyána orvosa is egyben:D(apja) szóval elég bonyolult! Ja amikor Francesco meglátja Viktóriát terhesen megkérdezi ki az apa? Viktória hazudik és Conrádót mondja,akivel igazából csak akkor a kórházban találkozik újra !!!


Én már láttam az egész sorozatot elejétől végéig,ugyhogy ha van még kérdésed ird ide minél elöbb és válaszolok:D

(ha valami nemvolt érthető a magyarázatomból azt is ird meg csak nagyon bonyolult:D:D)

2010. nov. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Wááá köszi hogy válaszoltál:D:D és igen van még kérdésem:D az egyik hogy mikor derül ki hogy Francescoé a gyereke? meg hogy lesz vmi köztük (Conrado és Victoria között)? és mennyi időre megy el Victoria?:) és mikor jönnek újra össze Francesoval? és mikor lesz az esküvőjük?:D

bocsi hogyha sok lett!:D

2010. nov. 24. 18:45
 8/22 anonim ***** válasza:

Öööööö:D

hát Viktória elfog utazni és akkor jön vissza amikor pont a 8-9 hónapnál lesz:)

először azt mondja hogy Conrádóé a gyerek(akivel összebeszél hogy ezt hazudja) ő is fogja világra segiteni:) aztán egy idő múlva bevallja francesconak hogy az övéé a gyerek!!!(Francesco nagyon féltékeny lesz Conrádóra!!! Conrádó és Viktória között nem lesz semmi komoly, csak mindig beszélgetnek a régi múltjukról meg a lányukról...(Táti) és hát persze az is kifog derülni hogy az ö lányuk:D

2010. nov. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

és mit szól hozzá Francesco hogy övé a gyerek?:D örülni fog?:)és amúgy sok időre megy el? 1-2 hét kb?:D és mutatni fogják míg távol lesz?:)és hogyan zajlik az esküvőjük?:D

bocsi de nagyon kíváncsi alkat vagyok!:D:D

2010. nov. 25. 20:21
 10/22 anonim ***** válasza:
Fráncseszkó nagyon fog ragaszkodni a gyerekéhez! mindent megvesz majd neki meg minden! viktóriát nem fogják nagyon mutatni hiszen egy fordulat jön majd be amikor bemondják hogy 7 vagy hónappalmkésöbb(vagy valami ilyesmi)
2010. nov. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!