Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik lehetett ez a film?...

Melyik lehetett ez a film? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Kb. 15 évvel ezelőtt láttam egy filmet. A műfaja SciFi, és egy városról, illetve lakóiról szólt. A történet lényeg,e hogy maga a város egy zárt, relatíve kis területen fekvő, mégis világváros lehetett, ahol az emberek élték megszokott életüket. Aztán a nap egy bizonyos szakában mindenki beadott önmagának egy szert (de lehet hogy automatikusan megkapták a lakók ezt a bizonyos szert, erre most nem emlékszem pontosan ...), És el is aludt mindenki. Ekkor a város "tulajdonosai", vagy irányítói elvégezték a város hangolását (ez volt a kifejezés erre remélem pontosan emlékszem), ami abból állt, hogy kisebb nagyobb változtatásokat eszközöltek, nagyjából mindenen. Látványosan átalakultak a város házai, utcái (megnyúltak, vagy épp összementek), majd amikor "kész" volt a "hangolás" felébredtek az emberek, mintha mi sem történt volna, és élték tovább megszokott (?) életüket. Mindig sötét volt, és este, és az egyik szereplőnek feltűnt, hogy valami nem stimmel (pl. mindenki tudta, hogy egy bizonyos metróállomást mi követi, de gyakorlatilag soha senki nem volt még arra). Ez a szereplő aztán egyszer nem adta be magának a szert (vagy nem adták be neki...) és ekkor lett világos számára hogy egy zárt városnak látszó területen él mint kísérleti patkány (?)


Ha valaki tudná ennek a filmnek a címét, annak nagyon örülnék!


2010. nov. 22. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Érdekes film lehet,de nem is hallottam róla..
2010. nov. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Ez a Dark City.


[link]

2010. nov. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kíváncsi lettem rá le is töltöm egyébként valamelyik sliders részre gondoltam én
2010. nov. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

"Ez a Dark City."


Az lesz az! Nagyon köszönöm :)

2010. nov. 22. 15:27
 5/5 A kérdező kommentje:
Most már biztos vagyok benne, hogy ez az a film. Sikerült megszereznem, megnéztem. Köszönöm még egyszer a gyors és pontos választ :)))
2010. nov. 23. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!