Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen filmek tiltottak be?

Milyen filmek tiltottak be?

Figyelt kérdés
2010. nov. 25. 21:21
 1/7 A kérdező kommentje:

Nem csak Magyarorszgon, hanem bárhol.

Ha betiltották, de már nincs betiltva, az is érdekelne.

2010. nov. 25. 21:22
 2/7 anonim ***** válasza:

Ó, rengeteg olyan film volt, amit ilyen-olyan okokból nem engedtek moziba, és dobozban marad évekre.

A legismertebb betiltott magyar filmek egyike A tanú Bacsó Pétertől. Politikai okokból nem engedték bemutatni.


Külföldön főleg az erotikus tartalmú filmeket, vagy a nagyon erőszakos, véres alkotásokat nem engedték moziban vetíteni, pl. P.P. Pasolini Salo, avagy Sodoma 120 napja című botrányfilmjét, vagy éppen a Caligulát.

Érdekes listát találsz itt: [link]

2010. nov. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

DVD-én minden kijöhet,de a moziban tényleg van cenzúra.Legutóbb a Mártírok lett letiltva,pedig elég sok országban leadták a mozik,dvdén már ki is jött.

Aztán van a híres Serbian film,na abban biztos vagyok,hogy ezt egy mozi sem fogja levetíteni.A Grotesque-nek is ilyesmi,volt a sorsa.

2010. nov. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A Szerb film valószínüleg a legbetegebb film, amit valaha csinálltak.
2010. nov. 26. 13:33
 5/7 anonim ***** válasza:
A halál 1000 arca, jó régi film, sokáig be volt tiltva, kb. 3 éve megnéztem....borzalom.
2010. nov. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó: Hasonlít a Sokkoló videókra?
2010. nov. 27. 13:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Ami a tv-ben van sorozat?Nem teljesen.Itt durva halálesetek, állatölések és ilyesmik vannak, mondom már 3 éve láttam, nagyon brutál, azt hiszem 2 része van, a 2.-at már nem néztem meg.
2010. nov. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!