Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lesz-e az Alfa és Omega című...

Lesz-e az Alfa és Omega című filmnek folytatása?

Figyelt kérdés

Megnéztem, nagyon tetszik, ezért szeretném ha lenne folytatása, de a Google-n keresve egy darab cikket vagy egyéb információt nem találtam erről a témáról.

Ha valakinek tudtára jutna kérem, hogy írja le ide.


Előre is köszönöm a segítségeteket!


2010. nov. 28. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Én olvastam róla több kritikát.Azok szerint az év legsilányabb animációs filmje.Kb minden értékelésben 20-30% volt a max értékelése.Állítólag nagyon el lett szúrva benne a 3D és a sztori is kusza.Ezek alapján nem hiszem,hogy folytatják,max tékás verzióban,de moziban 3D-ben biztosan nem.
2010. nov. 29. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Tudom, én is olvastam rengeteg kritikát angolul is, de ez éppen azt jelenthetné, hogy a folytatást nehéz lenne elszúrni...

Vagyis megerőltethetnék magukat és nem indiai céggel animáltatnának.

És a Wikipédia is írja, hogy a kritikai vereség ellenére nagyon jó bevételt hozott a film a Lionsgate-nek, ami szintén egy folytatás mellett érvel.


Most szinte meg is válaszoltam a saját kérdésem, de én most konkrét hírekre várok.

Ha nem lesz, írok egy levelet a készítőknek ezzel kapcsolatban...

2010. dec. 1. 16:02
 3/9 A kérdező kommentje:

A Facebookon pedig van egy csoport, jelenleg 1015 tagja van és a folytatásért kampányol.

A neve: "We would like to see an Alpha and Omega 2".

Létrehoztam ennek testvércsoportját, a "Csinálják meg az Alfa és Omega 2-t!".

Ha egyetértetek, CSATLAKOZZATOK!

2011. jan. 11. 13:12
 4/9 anonim válasza:
én azt olvastam , hogy 2012 áprilisában lesz kiadva, de nem biztos
2011. aug. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Már kijött.Nem rég jött ki de még nincs magyar szinkronnal :(
2013. nov. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nemcsak második, harmadik is lesz még idén (Alpha and Omega 3: The Great Wolf Games), de ugyancsak idén jön a negyedik rész (Alpha and Omega 4: The Legend of the Saw-Toothed Cave) és jövőre jön az ötödik rész (Alpha and Omega 5: Family Vacation).
2014. ápr. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Természetesen tudok az összes folytatásról, s mindet meg is néztem, de csak most jelentkeztem be újra ide, hogy ellenőrizzem a kérdéseim állapotát. :)

2015. jan. 4. 23:34
 8/9 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam, hogy igen, már 4 része is van de nincs magyar szinkronnal és csa olyan fél órások. De sztem nem kaphat rossz értéelést a fél osztálynak egyik kedvenc filmje és nekem is c:
2015. aug. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Deme Vanda válasza:
Valaki megtudná mondani hogy az 5,6,7,8.részét hol tudom megnézni? Akár angolul, mindegy. Egyszerûen sehol sem találom.
2019. febr. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!