Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lehet-e Budapesten valahol...

Lehet-e Budapesten valahol Oscar-díj szobrot venni?

Figyelt kérdés
Külföldi oldalakon (ebay pl.) lehet ilyen fake Oscar-díjakat venni különböző felíratokkal. Itthon még nem nagyon láttam pedig elvileg néhány gravirozó üzletben lehet. Ha tudtok konkrét boltot, vagy épp rendelni készültök külföldről, akkor szóljatok!
2009. jan. 16. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom, ilyenre gondoltál-e,nekem ez nagyon tetszik, egyszer tutira meglepek valakit vele(v.magamat):-)innen rendelni tudsz,személyesen nem tudom hol lehet venni...


[link]

2009. jan. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát ez kb. 15 méterről hasonlít az Oscara, de úgy egyébként nem. Ilyet egyébként árulnak pl. a viaszmúzeumba Londonba 8-16 fontért, de nem vettem, mert béna.
2009. jan. 18. 06:51
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Azért lehetnél kedvesebb, ő csak megpróbált neked segíteni!
2009. jan. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szia, ha még vagy ismét aktuális lesz a kért ajándék akkor itt tudsz több méretből is választani:

[link]

2010. máj. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
csak finoman: ez sem hasonlít az Oscar-díjhoz
2010. máj. 9. 12:29
 6/7 anonim válasza:

Ez engem is érdekelne, h hol lehet venni, ugyanis amiket eddig láttam, nem voltak olyanok, az Oscar az " vékony" kezű

magához szorítja, ezek pedig így kitárják...

2012. jan. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kristóf87 válasza:
Itt a legolcsóbb: [link]
2013. jún. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!