Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nem értem az embereket....

Nem értem az embereket. Mindenki süket? Az X Faktorból kiesnek a legjobbak. Miért? Azért, hogy bent maradjon a sok fahangú?

Figyelt kérdés
Shodeinde Dorottya is olyan szépen feljött, mindig mondtam, hogy ki kell esnie, de nagyon sajnáltam szegényt. Ő legalább tanult valamit ettől a műsortól, az a fiatalabbik Vastag gyerek meg mindig rossz kritikát kap, egyszer találta el csak a jó számot és most is neki kellett volna kiesnie nem Wolf Katinak aki már gyerekként bizonyított. Tényleg senkinek nem jó a hallása? Még csak az hiányozna hogy a Tomika nyerje meg a versenyt...
2010. nov. 30. 16:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én is sajnáltam Katit, szerintem is a Tominak kellett volna mennie
2010. nov. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled. A Tamás gyerek egy nulla kb. Mondjuk Király Norbinak sincs hangja, de legalább lehet élvezni az előadásait. Egyébként Csaba biztos h jobban énekel az öccsénél (persze már neki is volt katasztrófális előadása).
2010. nov. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Wolf Kati azért esett ki, mert a zsűri nem merte felvállalni a döntést(és ők a Katit benn tartották volna). a közönség meg persze a srácra szavazott.:(
2010. nov. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha Wolf Kati fiatalabb lenne, akkor nem őt ejtették volna ki. És már bocsánat, hogy ezt mondom, de a többiek előtt még ott az egész élet, nincs család, nincs gyerek, csak a karrier. Szerintem itt arra törekednek, hogy világsztár legyen valamelyikükből, ami akár évekig is eltarthat, mire kitörnek ebből az országból.Pl.: Janicsák Vecának, Nikolasnak nincs fahangja, és esélyesek lennének, hogy világsztár legyen belőlük.
2010. nov. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Már régen rá kéne jönni,hogy nem a betelefonálok döntik el,hogy ki marad és ki megy..Igaz lehet telefonálni(így is jön egy kis pénz) de már réges régen megvan,hogy kik lesznek a döntősök,és ki lesz a nyerő..Itt már többről van szó mint pár sms-ről.Fent a nagyok régen eldöntötték,hogy az lesz a nyerő aki később is a legjobban megtömi a pénztárcájukat.Egy nagy üzlet az egész.A SMS csak arra jó,hogy tudják ki az akinek sikere van és ki az akit nem kedvelnek...

Azok esnek ki akik semlegesek vagy csak egy bizonyos részben sikeresek..Wolf Katinak tényleg jó hangja van,és bizonyos korosztály szereti is..De ez nem volt elég az alkotóknak..

A Vastag fiúk nagy sikernek örvendeznek a fiatal tinik körében,de már variálnak,hogy az egyik Vastag gyerek kiessen a képből,mert ugye 2 győztes nem lehet..Mivel tudják,hogy a fiúk sikeres a jóképűségükben van,és nem a hangjuk miatt,így most az egyik fiút összehozzák mindenkivel,hogy a lányok "megutálják" (és sikerülni is fog nekik)

Mivel a Norbi gyereket sokan utálják,sokan szeretik és nem a hangja miatt,így akár ő is esélyes lehet...Ahogy esélyes lehet Nikolasz is..De Veca tuti nem esélyes,mert már ő sem tud mit felmutatni..már nem elég az apuka befolyása..

De tény és való..A győztes már rég megvan,csak még fokozzák az izgalmakat..

2010. nov. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
16:38 ne pletykálj már, fogadjunk, h te találtad ki ezt az egészet -.- Úgy idegesít az ilyen sz.rkavaró, akik ennyi unatkoznak, h kitaláljanak ilyeneket, aztán meg a neten terjesztik. Ha annyira jól tudod, akkor mond már meg nekem ki fogja megnyerni, mert ha azt tudod, h nem a szavazatok döntenek, akkor azt is tudnod kell, ki fog nyerni.
2010. nov. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

rossz a kérdésed:)

kinek a lemezét vennék meg többen?

valószínű,hogy Tomiét,Norbiét,és Csabáét,ez ma Magyarország...

(SP lemeze is azért fogy,mert csinos a pofija:))

2010. nov. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

ma 16:42

Ez nem pletyka,csak gondolkodni kell egy kicsit!!!

-Honnan tudod,hogy kinek mennyi szavazta jutott? Le tudod ellenőrizni?? NEM..

- Ki az akiből a legtöbbet tudják kihozni?? Vastag fiúk ?? Nem..Norbi? Esetleg..Nikolasz? esetleg..Veca? Nem?

-Kinek a lemezét vennék meg a legtöbben? Kinek a koncertjére mennének e legtöbben??Vecáéra? Én akkor se mennék ha ingyen lenne.,Norbi koncertjére? Igen oda elmennék,mert nem unalmas a pasas..

Mit gondolsz anno annak idején miért a Király Viktor győzött? mert jó hangja volt?? NEM..Azért mert a család érdekelt volt bizonyos üzletekben,és elég sok pénzt tett le az asztalra..(az apuka érdekelt volt anyagilag az akkori megasztárban.)

-Tudod a pénz beszél!!!

És nem én terjesztem,de sok helyen mondják már...(nem zörög a haraszt...)

De ha tudni akarod szerintem Nikolasz vagy Norbi fog nyerni..Ők azok akiknek jelenleg a lemezeit vennék az emberek, akiket szívesen látnának egy koncerten..

2010. nov. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Azért mert Nicolast jobban el lehet adni a médiában. Komolyan mondom, ti ennyire suták vagytok? Nem veszitek észre, hogy ezek a csodaműsorok k*rvára de nem arról szólnak, hogy ki mennyire énekel jól?
2010. nov. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

kedves utolsó, szerintem ezt eddig mindenki feltudta fogni:)

Az utolsó előttinek: tudod abból lesz a sok pénz, ha szavaznak a kedvencükre.És aki a legtöbb szavazatot kapja, az nyer, mert azt a személyt kedvelik, elmennének a koncertjükre ami rengeteg pénzt jelentene a szórakoztatóiparnak. Ha tényleg el lenne döntve már a legelejétől, hogy ki is fog nyerni, de az a személy aki nyeri, nem kapott valami sok szavazatot, mert nem szimpatikus az embereknek ezért érné meg a szórakoztatóiparnak, akkor mi értelme lenne az egésznek?Ezért kell szavazni, betelefonálni stb.

2010. nov. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!