Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Barátok közt - Miért haragszik...

Barátok közt - Miért haragszik annyira Linda Vandára?

Figyelt kérdés
2010. nov. 30. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
10%
mert egy ribanc, és nem is vetélt el csak kamu az egész:) vagy nem?:D
2010. nov. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De hát barátnők, nem értem, miért haragszik rá, hiszen eddig együtt hazudoztak. Talán valamiről lemaradtam?
2010. dec. 1. 09:41
 3/8 anonim válasza:
100%

Szerintem azért haragszik rá, mert a Vanda csak magával foglalkozik, nem érdekli mások érzései. Amikor a Balatonon voltak és Linda megtudta, hogy a Zsolt kómában van, akkor azonnal haza akart menni hozzá, de a Vanda visszatartotta, mondván, hogy akkor majd lebuknak. Ekkor rágott be rá a Linda és még azóta is dühös. Amikor már otthon voltak és átment hozzá beszélgetni, akkor pedig csak úgy tett mintha nem haragudna rá, mert meg akarta tudni, hogy melyik szállodában lakik a Zsófi.


Hú, remélem érthető voltam. :-)

2010. dec. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már vágom, köszi!!
2010. dec. 1. 13:47
 5/8 anonim ***** válasza:
xD
2010. dec. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vanda sokkal jobban néz ki, mint Linda... bár hülye is.
2010. dec. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Az már nem semmi hogy egy 8 évesek számára is tisztán felfogható szappanoperából valaki nem ért valamit :D Kész
2010. dec. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
azért mer mikor a linda apja a zsolt kórházban volt akkor a vanda nem akarta hazaengedni pestre a lindát és ezért...
2010. dec. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!