Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik egész estés STAR TREK...

Melyik egész estés STAR TREK mozifilm volt a legjobb?

Figyelt kérdés
2009. jan. 18. 23:07
 1/10 anonim válasza:
Nekem a "Star Trek - Nemezis" tetszett a legjobban, azért mert pl Riker és Dianna összeházasodnak, illetve nagyon tetszett a film végefele a Romulán Scimitar (hogy milyen komoly harci repülő..) de nem mondom el a film végét! :)
2009. jan. 19. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi! láttam már, csak kíváncsi voltam, hogy mások mit gondolnak. visszafelé nézem, a nemezistől egyre inkább a múltba haladva:)) teljesen belebolondultam, imádom.
2009. jan. 19. 03:29
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a star trek 6 ott a főgonosz szereplése a legjobb, és persze a 2-ő a Khan haragja, nagyon jó. :) Egyébként ha csak filmeket néztél eddig, akkor a sorozatokat ki ne hagyd, arra épül az egész star trek. Főleg a Deep space nine-t nézd meg, az biztosan tetszeni fog.
2009. márc. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A DS9 vhogy nem kötött le, de a voyagerből sztem majdnem minden részt láttam :)
2009. márc. 11. 12:25
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nos, mivel én is nagy rajongója vagyok ennek a mondhatni most már "mítosznak", rengetegszer eltűnődöm magamban pont ezen a kérdésen, mikor újra és újra megnézem a mozifilmeket. Én a Star Trek VI -ot ("A Nem Ismert Tartomány") találom idestova a legtökéletesebben megalkotottnak, mert abban benne van minden elem, ami igazán Trekes, ill. annak műfaji sajátosságai. De azelőtt pl. odavoltam még a IV -esért ("A Hazatérés"), mert az meg olyan könnyedebb, és kiváló a humora, és azoknak is "bejöhet", akik nincsenek oda a Sci-fiért. A leggyengébb viszont szerintem az "Insurrection".

A sorozatok közül nekem is a Voyager tetszik a leginkább, de mind remek és lebilincselő!

2009. márc. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ezeket én is láttam, és engem teljesen meglepő módon iszonyúan lenyűgöztek. gyakorlatilag mind. nem tudom miért lehet, azért is tettem fel a kérdést, hogy más mit szerethet ezekben.
2009. márc. 16. 23:09
 7/10 anonim ***** válasza:
Én a mozifilmekben a zenét bírom és azt h hajómodellek vannak benne nem számítógéppel odaszerkesztett hajók, legalábbis 1-7-ig biztos nem. És tök sokáig mutatják ahogy jön a hajó, ez a legjobb benne.
2009. márc. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én vagyok ismét, akinek a Star Trek VI a kedvence. Nos, engem az ragadott meg leginkább ezekben a filmekben, hogy valamelyest mind egy kicsit túlmutat önmagán, ill. a sztoriján. Úgy értem, komolyabb hangvételűek, és valamiféle filozófikus / erkölcsi / morális üzeneteket is közvetítenek. Nem kimondottan "mesék", mint pl. a Star Wars, ahol hercegnő, lovagok, uralkodó, stb. a fő karakterek, továbbá tisztázatlan a tér és idő. A Star Trek filmek mindig jól behatárolt időben és helyen játszódnak, ezenkívül pozitív (opimista), és abszolút hihető, elképzelhető jövőképet sugároznak. Mindben van valami elgondolkodtató, ami magával ragadja és elbűvöli a nézőt. A sztorik aprólékosan, jól kidolgozottak, a profi, válogatott színészek kiválóak, és a zenék is valóban fülbemászóak. Egyszóval, örökzöld értékűek és a sci-fi csúcskategóriájú remekművei! Jóval szegényebb lenne a műfaj nélkülük, az biztos! Elhiszem, hogy hamar beléjük habarodtál, velem is hasonlóan történt, immáron 15 éve és azóta szüntelen. :)
2009. márc. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
én nem tudom megfogalmazni, hogy mi tetszik benne ennyire. lehet hogy egy ilyen morális oldala is van a szimpátiámnak. de az pl tuti, hogy a kapitányok mindig NAGYON szimpatikus figurák, ez fontos eleme a filmeknek. én kirkért nem vagyok annyira oda, de nagyon bírom picard-t. janewayt is, talán ő az összes közül a legérdekesebb. picard is nagyon szerethető.
2009. márc. 18. 22:30
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem ott van a Nemezis,és a Nemzedékek
2012. márc. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!